Happy Days w Credit Agricole - kredyt gotówkowy na specjalnych warunkach

Credit Agricole ruszył z 3. edycją Happy Days pod hasłem Black Weekend. W ramach akcji, obecni i nowy klienci banku będą mogli skorzystać z promocyjnej oferty kredytu gotówkowego.

Trwa akcja Happy Days w Credit Agricole. Bank pod hasłem Black Weekend oferuje obecnym i nowym klientom kredyt gotówkowy na wyjątkowo korzystnych warunkach. Zainteresowani mogą wziąć kredyt do 150 tys. zł w placówkach banku oraz do 50 tys. zł przez CA24 Infolinia, Ca24 eBank oraz CA24 Mobile. Oprocentowanie kredytu wynosi 8 proc., a prowizja od 0 proc. do 10,5 proc. Klient może spłacić kredyt w maksymalnie 120 ratach.

- W Black Friday niemal wszystkie sklepy zaoferują klientom atrakcyjne promocje na swoje towary, zarówno stacjonarnie, jak i w sieci. Wielu klientów chce skorzystać z okazji, a nasza oferta może im ułatwić realizację tych planów - mówi Piotr Skoczek, Dyrektor Departamentu Zarządzania Produktami Kredytowymi.

Akcja Happy Days z ofertą specjalną zakończy się w sobotę, 20 listopada - w ten dzień placówki Credit Agricole będą otwarte w godzinach 9-16.

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia