Aplikacja CA24 Mobile dostępna już dla wszystkich urządzeń Huawei

CA24 Mobile, aplikacja banku Credit Agricole, jest już dostępna dla wszystkich urządzeń Huawei. Można ją pobrać bezpłatnie ze sklepu AppGalery.

Integracja z systemem Huawei Mobile Services(HMS) oznacza, że aplikacja jest dostępna dla użytkowników wszystkich smartfonów Huawei, m.in. z serii Mate 40 Pro i Mate 30, P40 oraz Y6p i Y5p, a także Mate Xs oraz najnowszych tabletów MatePad, MatePad Pro, MatePad T10, MatePad T10s i MatePad T8. Wcześniej udostępniona została już wersja aplikacji dla wszystkich starszych modeli urządzeń Huawei wyposażonych w system Google Mobile Services.

- Credit Agricole jest bankiem, który uważnie słucha swoich klientów i dostarcza im takich rozwiązań, jakich potrzebują. Wiele osób pytało nas o możliwość instalowania aplikacji CA24 Mobile na smartfony marki Huawei, dlatego z radością wychodzimy naprzeciw tym oczekiwaniom i dołączamy do AppGallery. Nasza aplikacja, gdziekolwiek się pojawia, zbiera bardzo dobre oceny. Mam nadzieję, że użytkownicy telefonów Huawei również ją docenią mówi Michał Czurabski, dyrektor ds. Rozwoju Bankowości Mobilnej.

W AppGallery dostępnych jest ponad 1000 lokalnych aplikacji, a biblioteka aplikacji w języku polskim liczy 8000 pozycji. W skali świata, w sklepie znajduje się ponad 120 tysięcy aplikacji, a każdego miesiąca ze sklepu korzysta globalnie ponad 530 milionów aktywnych użytkowników. Sklep jest częścią ekosystemu Huawei Mobile Services, w skład którego wchodzą takie usługi jak Chmura, Przeglądarka i Motywy. Kluczem do ekosystemu HMS jest ID Huawei, czyli cyfrowy identyfikator użytkownika umożliwiający szybki i łatwy dostęp do usług na urządzeniach Huawei.

Zobacz jakie możliwości daje nasza aplikacja

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia