1. miejsce w rankingu kont osobistych, które pozwolą zarobić dla Konta dla Ciebie

Konto dla Ciebie banku Credit Agricole zajęło pierwsze miejsce w "Rankingu kont osobistych, które pozwolą zarobić". Ranking opracowany został przez portal Bankier.pl.

Bank Credit Agricole zdobył najwyższą liczbę punktów ze wszystkich badanych ofert za parametry związane z dodatkowym zyskiem za złożenie i prowadzenie konta.

W ramach aktualnej promocji „Do 500 zł dla Ciebie” nowy klient może zdobyć premię w wysokości nawet 500 zł. Warunki premii są oparte przede wszystkim na dokonywaniu płatności bezgotówkowych i nie wymagają skorzystania z dodatkowego produktu.

Bonus od banku można powiększyć dzięki obowiązującemu obecnie programowi polecającemu. Skuteczna rekomendacja Konta dla Ciebie przyniesie kolejne 100 zł. Nowi klienci mają również szansę skorzystać z konta oszczędnościowego na lepszych warunkach - 1,50 proc. rocznie do 20 000 zł na 3 miesiące.

Bank pobiera opłatę za prowadzenie konta i korzystanie z karty (odpowiednio 7 zł i 9 zł), jednak można ich uniknąć pod warunkiem zapewnienia wpływów w wysokości 1000 zł i dokonania jednej transakcji kartą lub Blikiem. Jest to wspólny warunek dla obu parametrów.

- Popularna wśród banków premia pieniężna za założenie ROR-u to dopiero pierwszy z atutów, którym instytucje zachęcają niezdecydowanych do skorzystania ze swojej oferty. Posiadacze niektórych rachunków mogą również liczyć na bonusy za polecanie używanego przez nich produktu znajomym czy lepszą stawkę na koncie oszczędnościowym. Credit Agricole ze swoim Kontem dla Ciebie okazał się najlepszy pod każdym względem - komentuje portal Bankier.pl.

Warto dodać, że Konto dla Ciebie otrzymało w maju również Certyfikat jakości portalu Money.pl. Nagroda przyznawana jest dla produktów finansowych, które charakteryzują się przejrzystymi warunkami, niskimi kosztami oraz dodatkowymi korzyściami dla klienta.

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia