Wygodne Raty w autoryzowanych serwisach Renault i Dacia

Bank Credit Agricole wraz z RCI Leasing Polska i Renault Polska udostępnił klientom autoryzowanych serwisów Renault i Dacia możliwość płacenia w ratach za usługi serwisowe, części zamienne, akcesoria i ubezpieczenie komunikacyjne. W ramach promocji, w okresie 10/2020 - 02/2021 komplet kół zimowych dostępny będzie w ofercie kredytowej do sześciu rat 0%.

Posiadanie samochodu wiąże się z kosztami. Aby bezpiecznie poruszać się po drodze kierowcy muszą regularnie robić przeglądy i naprawy, posiadać ubezpieczenie, a także wymieniać zużyte części. W trakcie użytkowania samochodu mogą zdarzyć się też niespodziewane wydatki, mogące nadszarpnąć domowy budżet, wówczas koszty lepiej rozłożyć na Wygodne Raty. Credit Agricole wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i wspólnie z Renault Polska i RCI Leasing Polska proponuje kredyty ratalne w autoryzowanych serwisach Renault i Dacia.

Klienci mogą sfinansować kredytem ratalnym udzielanym przez bank usługi i pakiety serwisowe, części zamienne i akcesoria, ubezpieczenia komunikacyjne dla programów Renault i Dacia oraz ubezpieczenia kosztów napraw samochodów używanych. Dodatkowo z myślą o zbliżającej się zimie, w okresie 10/2020 - 02/2021 bank wspólnie z partnerami przygotował specjalną promocję na zakup kompletu kół zimowych w kredycie ratalnym (do 6 rat) 0% RRSO 0%.

- Oferta, z którą wychodzimy do naszych klientów jest stworzona z myślą o ich potrzebach. Dzięki niej klienci mogą skorzystać z usług autoryzowanych serwisów Renault i Dacia, które oferują profesjonalną obsługę serwisową oraz najwyższą jakość produktów, i jednocześnie rozłożyć wydatek w czasie - mówi Przemyslaw Przybylski, rzecznik Credit Agricole.

Proces przyznania kredytu ratalnego jest szybki i prosty. Wystarczy, że klient poinformuje pracownika w autoryzowanym punkcie serwisowym o zamiarze zakupu na raty, a operator systemu bankowego dopełni formalności. Decyzja o przyznaniu kredytu ratalnego trwa maksymalnie 15 minut.

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia