Nowości na blogu CAsfera.pl w sierpniu

Ostatnio wiele się mówi o tzw. wakacjach kredytowych. Ten sposób nazywania chwilowej przerwy w spłacie kredytu nie jest najlepszym określeniem w aktualnej sytuacji. Nasz ekspert wyjaśnia na blogu CAsfera.pl jaki wpływ na nasz budżet ma zawieszenie spłaty raty.

A co jeśli przymierzamy się dopiero do wzięcia kredytu? Warto wtedy zastanowić się, co można zrobić, by zwiększyć swoją zdolność kredytową. Przeczytaj wskazówki od eksperta i zwiększ szanse na przyznanie kredytu!

Skąd wziął się plastik? Z jakiego powodu jest on tak szkodliwy dla środowiska? Na naszym blogu CAsfera.pl wyjaśniamy, dlaczego musimy wszyscy jak najszybciej zmienić swoje przyzwyczajenia i skończyć z kulturą jednorazowości!

Zastanawiasz się, jak produkcja jedzenia wpływa na środowisko? Rozwój rolnictwa i udomowienie zwierząt przez człowieka były od zawsze ważnym elementem rozwoju społeczeństw i gospodarek. Jednak uprzemysłowienie hodowli i upraw przyczynia się do dysproporcji w dostępie do zasobów i coraz bardziej niszczy przyrodę na Ziemi.

Planszówki nie tylko sprzyjają wspaniałym wieczorom spędzonym z rodziną, ale mogą również stanowić wspaniałe narzędzie edukacyjne dla dzieci. Chcesz nauczyć swoje pociechy podstaw zarabiania, inwestowania i zarządzania zasobami w sposób, który je zaciekawi? Przedstawiamy 5 najczęściej polecanych gier planszowych, które będą idealnym i pełnym zabawy wprowadzeniem dziecka w świat finansów!

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia