Nowości na Blogu CAsfera.pl w lutym

Luty przyniósł wietrzną i deszczową pogodę, jednak my nie zwalniamy w naszym postawieniu, aby było #mniejplastiku. Posłuchaj naszego podcastu lub przeczytaj transkrypt z rozmowy o tym, jak już teraz być bardziej eko i unikać jednorazowych opakowań.

Czy walka z plastikiem dotyczy Ciebie? Dotyczy nas wszystkich! Co robić, aby tego tworzywa było mniej w Twoim domu – podpowiadamy kilka pomysłów i mamy nadzieję, że z łatwością wprowadzisz je w życie.

Oszczędzać można nie tylko pieniądze - wokół nas jest mnóstwo produktów i energii, o które warto dbać, aby nie cierpiało środowisko, ani Twój portfel. Rozejrzyj się wokół i sprawdź, które zasady z naszej infografiki możesz wdrożyć już dziś.

Przed Tobą radosna chwila przyjścia na świat Twojego dziecka? Zanim przejdziesz na urlop rodzicielski, poznaj nasze wskazówki, które pozwolą Ci cieszyć się nadchodzącym okresem w Twoim życiu, bez zmartwień o formalności w miejscu pracy.

Co warto wiedzieć o akcjach i instrumentach pochodnych? Świat inwestycji jest ogromny, jednak są podstawowe pojęcia, które dobrze poznać na początku swojej przygody. Garść przydatnych definicji znajdziesz na naszym blogu.

Oferta banku

Twoja opinia
 
 
Nowy wygląd strony www