Credit Agricole promuje bezpieczne płatności mobilne

Bank Credit Agricole zachęca swoich klientów do udziału w nowym konkursie: „Płać mobilnie - wygrywaj nagrody”. Celem konkursu jest zwiększenie liczby aktywnych użytkowników płatności mobilnych, które zapewniają bezpieczeństwo transakcji w czasie epidemii.

Konkurs „Płać mobilnie - wygrywaj nagrody” skierowany jest do obecnych klientów Credit Agricole, którzy posiadają już konto w tym banku i są posiadaczami kart płatniczych. W konkursie mogą wziąć udział zarówno klienci, którzy przed rozpoczęciem konkursu posiadali już kartę Credit Agricole, jak i ci, którzy dopiero w trakcie jego trwania złożą w banku wniosek o jej założenie.

Aby przystąpić do konkursu, wystarczy, że klient:

  • wypełni i wyśle dedykowany formularz konkursowy - zaakceptuje zawarte w nim zgody marketingowe, regulamin oraz poda interesujące i pomysłowe hasło, które zachęca do zostawienia gotówki w domu i korzystania z płatności mobilnych;
  • do końca trwania konkursu doda swoją kartę do jednego z cyfrowych portfeli (Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay lub Fitbit Pay) i wykona za pomocą jednej z tych usług co najmniej trzy transakcje na kwotę minimum 20 zł każda.

Konkurs trwa do 31 grudnia 2020 roku. W styczniu komisja konkursowa wybierze 200 najlepszych haseł spośród propozycji nadesłanych przez klientów, którzy spełnili wszystkie warunki, i nagrodzi laureatów smartwatchami Fitbit Versa 2. Osoby z miejsc 201-400 otrzymają nagrody w postaci bonów rabatowych o wartości 50 zł na zakup urządzeń Garmin z funkcją Garmin Pay.

- Płatności mobilne są obecnie najbezpieczniejszą formą dokonywania transakcji płatniczych. Korzystając z własnej karty, czy to w formie fizycznej, czy wirtualnej - w telefonie lub zegarku, znacząco ograniczamy rozprzestrzenianie wirusów i bakterii. W dodatku jest to bardzo wygodne i znacznie bezpieczniejsze niż płacenie gotówką - przekonuje Mateusz Dziuba, dyrektor Biura Kart Kredytowych i Płatności Alternatywnych w Credit Agricole.

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia