5 najpopularniejszych artykułów na blogu CAsfera.pl

Koniec roku to czas podsumowań, statystyk i zestawień zawierających „najlepsze z najlepszych”. Przygotowaliśmy więc listę 5 najpopularniejszych, najchętniej czytanych artykułów na naszym blogu CAsfera.pl. Jeśli jeszcze nie miałeś okazji ich przeczytać – koniecznie nadrób zaległości!

 1. Najlepsze kasztany, czyli o hasłach
  Ilu używasz haseł do różnych serwisów, z których korzystasz na co dzień? Może warto zrobić sobie rachunek sumienia – zwłaszcza jeśli padłeś w ostatnim czasie ofiarą cyberataku. Przeczytaj nasz najpopularniejszy artykuł i dowiedz się jak tworzyć silne hasła!
 2. O czym warto pamiętać rozstając się z pracodawcą? – kilka słów o sposobach rozwiązania umowy o pracę
  Pożegnania czasem są miłe i przyjemne, a czasami niekoniecznie. Do rozstania się z pracodawcą – jakkolwiek miało by ono nie wyglądać - radzimy dobrze się przygotować! Jak to zrobić? Odpowiedź znajdziesz w drugim najchętniej czytanym artykule naszego bloga!
 3. Jak wygrać w lotto?
  Próbowałeś kiedyś wygrać z maszyną losującą? A może należysz do tych osób, które codziennie obserwują, jak następuje, legendarne już, „zwolnienie blokady”? Jeśli jeszcze nie trafiłeś „szóstki”, to przeczytaj nasz artykuł na blogu! Ci, co już są po lekturze, mogą czuć się wygrani... ;)
 4. Karta kredytowa – walka rozsądku z pokusą
  Niemal nielimitowany dostęp do pieniędzy może być dla nas błogosławieństwem i rozwiązywać różne problemy, ale w połączeniu z brakiem rozwagi, będzie już jedynie przekleństwem.
 5. 7 zalet głównych karty kredytowej
  Naszą listę zamyka artykuł, w którym wymieniamy zalety karty kredytowej. Ten instrument finansowy może być bardzo przydatny w niektórych sytuacjach, np. podczas wakacyjnego wyjazdu. Sprawdź jakie korzyści możesz osiągnąć korzystając z „kredytówki”!

Redakcja Bloga CAsfera.pl

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia