Nowości na Blogu CAsfera.pl w styczniu

Styczeń rozpoczęliśmy dobrymi prognozami na 2019. Już wiemy, czego możemy się spodziewać w świecie bankowości, jakie zmiany i unowocześnienia obejmą świat finansów. Dla tych, co mają pomnażanie kapitału wśród noworocznych postanowień, przyda się przegląd najważniejszych trendów w inwestycjach na nadchodzący rok. Warto poświęcić chwilę, na zdobycie wiedzy o inwestowaniu – może ona przynieść korzyści w przyszłości i zapewnić zgromadzenie kapitału na potrzeby, które dopiero nadejdą. Ciekawym produktem inwestycyjnym są obligacje katastroficzne. Mają wiele zalet, jednak obarczone są również ryzykiem. Dlatego trzeba pamiętać również, jak inwestować bezpiecznie, dzięki uważności, znajomości instrumentów finansowych: więcej o tym znajdziesz w naszym artykule.

Nie zapomnij także o pomnażaniu swojego kapitału osobistego! Stwórz projekt „Lepszy ja” - może tym razem dotrzymasz wszystkich noworocznych postanowień? Zaplanuj swoje cele, podpowiemy Ci, jak zacząć. Na rynku wiele instytucji oferuje programy rozwoju pracowników, nawet dla tych jeszcze bez większych doświadczeń: taką inicjatywą jest Career Ahead banku Credit Agricole. Właśnie zakończyła się kolejna edycja, w której wzięli udział wyjątkowi uczestnicy. Podzielili się z nami swoimi przemyśleniami na temat tego, co przyniósł im program i praca w naszej firmie.

A gdy już zadbasz o siebie, pomyśl o swoim otoczeniu: jak możesz wpłynąć na powietrze wokół siebie, zaopiekować się środowiskiem i zmienić styl życia na bardziej eko? Podejmujemy wiele inicjatyw, jako bank. Jedną z nich była akcja sadzenia drzew z Fundacją Dotlenieni. O naszych działaniach przeczytasz na blogu.

--

Przeczytaj więcej ciekawych artykułów na blogu pracowników Credit Agricole: CAsfera.pl

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia