Najpopularniejsze artykuły na blogu CAsfera.pl w 2019 r.

Jak Tobie upłynął 2019? Dla nas był rokiem zmian i nowości! Niektóre rzeczy się jednak nie zmieniają, tak jak nasze zaangażowanie w dostarczanie naszym czytelnikom ciekawej i przydatnej wiedzy – ze świata finansów, bankowości i tego, co lubimy robić :)

Są jednak na blogu CAsfera.pl artykuły, które były wyjątkowo popularne. Domyślasz się, czego dotyczyły? A może niektóre z nich już udało Ci się przeczytać? Poznaj na naszą 10 najczęściej czytanych tekstów opublikowanych w tym roku.:

 1. O czym warto pamiętać, rozstając się z pracodawcą. Kilka słów o sposobach rozwiązywania umowy o pracę
  Rynek pracy sprzyja tym, którzy poszukują zatrudnienia. Gdy podejmiesz decyzję o zmianie kariery, są kwestie, którymi warto się zaopiekować przy rozstaniu z obecnym jeszcze pracodawcą.
 2. Jak wygrać w lotto?
  Ile razy zdarzyło Ci się kupić kupon i pomyśleć: „A może tym razem się uda?”. Można liczyć na łut szczęścia lub postawić na inne metody pomnażania kapitału.
 3. W co warto inwestować w 2019? Jakie aktywa przyniosą najwyższe stopy zwrotu?
  Tym artykułem rozpoczęliśmy ten rok – okazał się być pomocny i wywołał sporą dyskusję. Już za kilka dni będziemy mieli dla Ciebie coś na 2020 ?
 4. Dodatkowy SMS, który zmieni całą bankowość
  Wdrożenie dyrektywy PSD2 było niemałym wyzwaniem dla banków w Polsce. Nasi czytelnicy z chęcią dowiadywali się z tego artykułu, co oznacza ta zmiana dla klientów.
 5. Obroń swój kapitał przed inflacją
  Widzisz coraz niższe oprocentowania lokat i zastanawiasz się, czy warto powierzać swoje środki przy takim poziomie inflacji? Są sposoby na uchronienie swojego kapitału
 6. Kredyt, który się opłaca
  Obawa przed wzięciem pożyczki jest związana głównie z kosztami, które ponosimy przy jego spłacie. Czy są na rynku kredyty, które się zwyczajnie opłacają. Odpowiadamy: tak!
 7. 5 najczęściej popełnianych błędów w CV
  Szukasz pracy, ale nikt jeszcze nie odpowiedział na Twoje zgłoszenie? Warto przejrzeć życiorys i zastanowić się, co możesz poprawić, aby zwiększyć szansę na wymarzone stanowisko.
 8. 200-300 tysięcy złotych na emeryturze to za mało, czyli jak oszczędzić w PPK, IKE i IKZE
  Nowe programy pozwalające oszczędzić na okres emerytury niosą korzyści, ale i pewne koszty. Czym one się różnią i jak działają? Wyjaśniamy!
 9. Inflacja przyczyną utraty wartości pieniądza. Jak zyskać i nie stracić
  Coraz większe trudności w oszczędzaniu i lokowaniu środków sprawia sytuacja polskiej gospodarki – rosnąca inflacja była jednym z najgorętszych tematów tego roku.
 10. Aplikowanie na praktyki. Jak przygotować swoje pierwsze CV?
  Nic nie jest łatwe, gdy robi się to po raz pierwszy. Dlatego ruszyliśmy z pomocą tym, którzy szukają porad na temat budowania swojego pierwszego życiorysu zawodowego :)

Dziękujemy Ci, że byłeś z nami. Już nie możemy się doczekać, co pokażemy Ci w 2020. Jesteśmy w kontakcie!

Redakcja Bloga CAsfera.pl

--

Przeczytaj więcej ciekawych artykułów na blogu pracowników Credit Agricole: CAsfera.pl

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia