Zagłosuj na figurkę banku Credit Agricole

Już niedługo przed naszą placówką na rynku w Katowicach pojawi się figurka bankiera. Chcemy zapytać naszych Klientów i mieszańców Śląska, jak ich zdaniem powinna wyglądać.

Figurka będzie elementem "Szlaku Ślonskiego Godki". Jest to lokalna inicjatywa, która ma promowaćregion, a w szczególności śląską gwarę. Sponsorem postaci bankiera o nazwie "Geld" (pieniądze) będzie bank Credit Agricole.

W ubiegłym roku, wsłuchując się w potrzeby naszych Klientów, bank stworzył ulotki w języku śląskim w ramach akcji "Godomy po slonsku", która spotkała się z pozytywnym odbiorem lokalnej społeczności. Tym razem Credit Agricole chce włączyć się w promocję śląskiej kultury na szerszą skalę. Figurka ma nawiązywać do postaci Karola Goduli, znanego i poważanego na Śląsku przedsiębiorcy i bankiera żyjącego w XIX w.

W związku z tym, że zdanie naszych Klientów jest dla nas bardzo ważne, postanowiliśmy zapytać ich o zdanie, jak ma wyglądać figurka bankiera, która będzie im codziennie towarzyszyła w miejskiej przestrzeni. Najpierw selekcji dokonali nasi pracownicy, który z siedmiu propozycji wybrali trzy, ich zdaniem najlepsze.

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia