Nowości na Blogu CAsfera.pl we wrześniu

Wrzesień kojarzy nam się głównie z rozpoczęciem jesieni, końcem wakacyjnych urlopów i powrotem młodzieży do szkół. W związku z rozpoczętym niedawno rokiem szkolnym, warto może pomyśleć o ubezpieczeniu naszych pociech? Ubezpieczenie grupowe, proponowane przez szkołę, nie jest obowiązkowe – warto poświęcić więc kilka chwil nad wyborem odpowiedniej polisy.

Chłodne wieczory zachęcają obecnie do spędzania wieczorów w domowych pieleszach, nierzadko przed telewizorem. Może jednak zamiast oglądania horroru czy komedii romantycznej, warto wybrać... bajkę? Nie spodziewasz się nawet, jakie korzyści może nieść ze sobą seans z filmem animowanym!

Czy wiedziałeś, że rok 2018 jest Europejskim Rokiem Kulturowego Dziedzictwa? Nasz bank włączył się w działania wspierające dziedzictwa lokalnych kultur – ufundowaliśmy między innymi biblioteczki z kanonem literatury polskiej, czy też włączyliśmy się w ideę promowania gwary śląskiej i związanej z nią kultury.

Zbilansowanie życia prywatnego z zawodowym wydaje się być czasami trudne, lecz nie jest niemożliwe. Jak godzić obowiązki z przyjemnościami, i czerpać inspirację ze swojej pasji do codziennej pracy, radzą Sandra i Magdalena.

Nie ulega wątpliwości fakt, iż każdy z nas posiada jakieś talenty i mocne strony. Nasz bank przeciwstawia się stereotypowi pracownika działu IT, którego schemat pracy przypomina kod lub algorytm. Poprzez nowatorski sposób warsztatowego szkolenia, potrafimy wydobyć wszystkie talenty z pracownika i przydzielać im właściwe role w zespole.

Myślisz o prowadzeniu własnej działalności? Zastanawiasz się, jak otrzymać fundusze na prowadzenie biznesu? W naszym artykule na temat finansowego wsparcia dla firm znajdziesz porady, dotyczące korzystania z usług banku, które mogą pomóc w bezpiecznym inwestowaniu we własną działalność.

--

Przeczytaj więcej ciekawych artykułów na blogu pracowników Credit Agricole: CAsfera.pl

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia