Nowości na Blogu CAsfera.pl w styczniu

Nowy Rok, nowe... postanowienia. Jak sobie poradzić po świątecznym o przerwie od obowiązków, ale także aktywności? Każdy ma na to własny sposób, jednak pasja jest czymś, co łączy nas wszystkich i pcha do działania. A jeśli naszym hobby nie jest siłownia, można pomyśleć o nagradzaniu się za wysiłek – w końcu nam się należy!

Co jeśli naszą pasją jest gotowanie? Wówczas nie ma mowy o porzuceniu jej na czas Bożego Narodzenia – wręcz przeciwnie. Wielbiciele własnych wyrobów odkładają lepienie uszek i zmieniają menu. Rozpoczynamy czas karnawałowych zabaw i możemy zaskoczyć swoich znajomych przepyszną sałatką, gdy wpadamy do nich na domówkę. Kto ma ochotę na śledzia pod pierzynką?

Styczeń to również czas myślenia o tych najbardziej doświadczonych członkach naszej rodziny. Dzień Babci i Dziadka to świetna okazja na wręczenie upominku, kiedy chcemy pokazać, że myślimy o tych najbliższych. Warto zastanowić się, jak możemy zadbać o ich przyszłość oraz bezpieczeństwo.

Początek roku to również czas na zastanowienie się nad tym, co do tej pory się wydarzyło i gdzie skierujemy swoje życiowe kroki. Zmiana może wzbudzać obawy, jednak jest potrzebna nam do rozwijania się. O filozofii zmiany i jakie jest do niej społeczne podejście również możecie przeczytać na naszym blogu.

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia