Nowości na Blogu CAsfera.pl w sierpniu

Kolejny wakacyjny miesiąc minął w towarzystwie wysokich temperatur, ale także doborowych lektur. Gdy pasją jest czytanie, podróż do innej krainy jest możliwy bez ruszania się z domu. Książkę można zabrać ze sobą w plener, zwłaszcza, że w formie elektronicznej nie ważą one nic :)

Czytanie rozwija nasze szare komórki, dlatego tak ważne jest, abyśmy czytali jak najwięcej, w szczególności dzieciom. Może literatura dla tych najmłodszych nie jest dla Ciebie porywająca, Ty również możesz zyskać poznając kolejne tytuły – korzyści z czytania książek dla dzieci jest co najmniej pięć.

Czy na swojej liście zadań, które musisz zrobić, masz robienie nic? Nie zawsze jest dla nas oczywiste, aby w dobry sposób wypocząć od codziennych obowiązków, a nuda nie jest taka straszna, jak nam się wydaje. Co więcej, może sprawić, że będziemy lepiej pracować.

A gdy już nabierzesz sił do działania, możesz wykazać się własną inicjatywą i zachęcić Twoich współpracowników do działania. Możesz wziąć sprawy w swoje ręce i rozpocząć nowe tradycje w Twoim miejscu pracy. Jak się do tego zabrać? To nie takie trudne.

Podstawowy Rachunek Płatniczy jest elementem obowiązkowym oferty każdego banku. Jednak przed dokonaniem wyboru należy odpowiedzieć sobie na ważne pytanie: czy ta oferta będzie dla mnie korzystna?

--

Przeczytaj więcej ciekawych artykułów na blogu pracowników Credit Agricole: CAsfera.pl

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia