Nowości na Blogu CAsfera.pl w marcu

Marzec jest szczególnym miesiącem - kwiaty zaczynają powoli zakwitać, ludzie uśmiechać... szczególnie z okazji dnia kobiet. Razem z życzeniami przygotowaliśmy krótką, inspirującą infografikę o kobietach sukcesu, o tym co je motywuje na co dzień i jak podwyższyć średnią rentowność kapitału własnego firmy.

Marzec oprócz wiosny przyniósł także pierwszą niedzielę bez handlu. Nowa regulacja zrodziła wiele pytań, między innymi dotyczących zakupów online oraz jak wpłynie na płatności, zarówno tradycyjne jak i internetowe. Dowiedzcie się jak zakaz handlu w niedzielę wpłynie na banki i ich klientów.

Życie często nie pozostawia wiele czasu na słuchanie - zarówno innych osób jak i siebie. W ramach #łączynaspasja jedna z naszych ekspertek HR – Kasia - opowiedziała o tym jak jazda rowerem rozwinęła w niej determinację, wytrwałość i pozwoliła na lepsze poznanie siebie.

Prowadzenie przedsiębiorstwa wiąże się z wieloma zobowiązaniami, terminami, płatnościami i dokumentami, co sprawia, że wiele firm nie jest w stanie za nimi nadążyć. Właśnie dlatego nasz rzecznik prasowy - Przemek - przygotował krótki poradnik o tym jak łatwiej rozliczyć się z podatku VAT za pomocą mechanizmu podzielonej płatności.

Sporządzenie zrównoważonego oraz kompletnego budżetu domowego może być nie lada wyzwaniem, szczególnie dla osób, które dopiero wchodzą w sferę stałych płatności za mieszkanie i rachunki. Dowiedzcie się jak wygodnie śledzić opłaty stale i inne zobowiązania.

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia