Najpopularniejsze artykuły na blogu CAsfera.pl w 2018 r.

2018 zaskoczył nas nowościami w świecie finansów. Wiele zmian przyniosła dyrektywa RODO, wprowadzony został split payment, a niehandlowe niedziele zmieniają nasze nawyki zakupowe.

Na blogu CAsfera.pl nasi eksperci towarzyszyli każdej przełomowej chwili i służyli pełnym wyjaśnieniem oraz radą, nawet przy najbardziej zawiłych kwestiach. Niektóre z opublikowanych w tym roku artykułów podobały się wyjątkowo naszym czytelnikom. Pora rozpocząć blogowe odliczanie na koniec roku!

 1. Jeśli masz dzieci, bank Ci pomoże
  Rodzina, która się powiększa, ma wyjątkowe potrzeby. Dobrze, kiedy bank je zna i ułatwia korzystanie z programów rządowych, czy ma atrakcyjną ofertę właśnie dla niej.
 2. Podstawowy Rachunek Płatniczy – mało atrakcyjna alternatywa
  W tym roku wprowadzono na polskim rynku Podstawowy Rachunek Płatniczy, który znajdziesz w każdym banku. Jednak czy jest to rozwiązanie, które Cię satysfakcjonuje? Rozwiewamy wątpliwości!
 3. Krok do bankowej rewolucji
  Cóż znaczą skróty PSD2, PISP czy AISP? I dlaczego są tak ważne, gdy robimy zakupy przez Internet? Z przyjemnością wyjaśniamy :)
 4. Kieszonkowe – czego można nim nauczyć dziecko
  Już w dzieciństwie poznajemy wartość pieniądza. Jak przekazać wiedzę naszym pociechom i zachęcić je do oszczędzania? Podpowiadamy!
 5. Zabierz na wakacje kartę wielowalutową
  Płacenie kartą za granicą nie jest takie straszne, gdy masz przy sobie taką kartę – wiesz, że bez problemu zrobisz zakupy bez kosztów przewalutowania.
 6. Split payment – przedsiębiorco, przygotuj się
  Osobny rachunek do opłaty podatków to nowy wymóg dla przedsiębiorców. Przygotuj już swoją firmę, aby mogła rozwijać się bez przeszkód.
 7. Czy zakaz handlu w niedzielę uderzy w banki?
  Zamknięte sklepy w niedziele wpływają na nas, konsumentów. Zwłaszcza na planowanie potrzeb na najbliższe dni. A co ta zmiana oznacza dla banków?
 8. Jak wygodnie śledzić opłaty stałe i inne zobowiązania?
  Wydaje Ci się, że o wszystkim pamiętasz, przychodzi koniec miesiąca… I masz wrażenie, że coś Ci umknęło. Jak uporządkować opłaty i rachunki w dogodny sposób? Mamy podpowiedź!
 9. Jak zostać milionerem w 15 lat?
  Da się! Choć osiągnięcie celu wydaje się odległe, warto zacząć już dziś. A za 15 lat siedmiocyfrowa kwota na koncie miło Cię zaskoczy :)
 10. Prezent na życie
  Nie tylko w święta trzeba dbać o najbliższych. W razie nieprzewidzianych wydarzeń, warto być ubezpieczonym i zapewnić ochronę całej rodzinie.

Dziękujemy, że byłeś z nami przez ostatni rok. Widzimy się w kolejnym! Do miłego przeczytania :)

Redakcja Bloga CAsfera.pl

--

Przeczytaj więcej ciekawych artykułów na blogu pracowników Credit Agricole: CAsfera.pl

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia