Festiwal korzyści - rodzinny dzień w Credit Agricole

Kolorowe balony, muffiny z logo banku i własnoręcznie przygotowane ciasta – tak 6 września witani są klienci banku Credit Agricole. Specjalne atrakcje i promocje dla całej rodziny czekają we wszystkich placówkach banku w Polsce z okazji Dnia Credit Agricole, czyli dnia otwartych drzwi, podczas którego pracownicy nawiązują relacje z nowymi klientami.

Dzień Credit Agricole to ogólnopolska akcja banku, organizowana od 2014 roku. Podczas dnia otwartego można przenieść lub otworzyć nowe konto oraz nabyć inne produkty banku, np. karty kredytowe czy ubezpieczenia. Na klientów, którzy tego dnia podpiszą umowę, czekają miłe upominki, takie jak kubki termiczne lub lunch-boxy. Dla wszystkich odwiedzających organizowane są także dodatkowe atrakcje wymyślane przez pracowników poszczególnych placówek, takie jak słodkie poczęstunki i napoje, zabawy dla dzieci czy porady dietetyków.

- Dzień Credit Agricole to świetna okazja, aby wyjść z placówki i pokazać nasz bank od innej strony - mówi Przemysław Przybylski, rzecznik prasowy banku Credit Agricole. - Staramy się przyciągnąć uwagę przechodniów i nawiązać relacje z ludźmi, z którymi do tej pory się nie znaliśmy.

Rodzinny Dzień w Credit Agricole odbywa się pod hasłem Festiwal Korzyści, podczas którego bank oferuje promocyjne warunki dla każdego członka rodziny. W dniach od 6 do 15 września klienci banku Credit Agricole będą mogli skorzystać z powracającej na ten czas oferty promocyjnej nowych kont i wybrać promocję: 200 zł za przeniesienie konta, 300 zł zwrotu za rachunki lub 300 zł bonus CAsaver. Natomiast młodsi klienci, którzy otworzą w tym okresie Konto dla Ciebie w wariancie GO! lub MOVE!, będą mogli zamówić kartę z wybranym przez nich wizerunkiem bez żadnych opłat. Specjalne kupony promocyjne dostępne będą również w Klubie Rabatowym Credit Agricole.

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia