Nowości na Blogu CAsfera.pl we wrześniu

Wrzesień co roku jest najmniej ulubionym miesiącem uczniów – powrót do szkoły po pełnych przygód wakacjach nie jest dla nich łatwy. Podobnie rodzice stoją przed ważną decyzją: jakie ubezpieczenie szkolne będzie najlepsze dla ich pociech? Warto jest przemyśleć kilka wariantów, aby zrobić to mądrze.

Dla dorosłych jesień również oznacza nowe możliwości w rozwoju i edukacji. Na naukę nigdy nie jest za późno, istnieje wiele możliwości, szkoleń czy kursów z myślą o aktywnych mamach. Znalezienie własnej ścieżki może wiązać się z naszymi pasjami, wystarczy dobrze wybrać kierunek.

Choć za oknem szaruga depcze nam po piętach, wciąż jest świetny czas na zaczerpnięcie promieni słońca: wakacje, zwłaszcza te w ofercie last minute mogą nam dostarczyć relaksu w cenach niższych niż w trakcie sezonu. Za to można uniknąć tłumów turystów, a temperatura wciąż będzie nas rozpieszczać. A jakie kraje warto odwiedzić o tej porze roku?

Planowania podróży można uczyć się od zapalonych globtroterów – powstaje mnóstwo blogów i internetowych dzienników, gdzie ludzie chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami. Często sami nie wiemy, że w naszym departamencie lub w pokoju obok w pracy nasz znajomy zawędrował w wiele ciekawych miejsc na globie. Dlatego postanowiliśmy rozpocząć serię #Łączynaspasja, gdzie przedstawiamy sylwetki naszych pracowników, którzy opowiadają o swoich zainteresowaniach. Dowiedzieliśmy się, kto nie może wytrzymać długo w jednym miejscu i uwielbia pakować walizkę na podróż, a także komu możemy spokojnie powierzyć projekt zdobywania szczytów zawodowych, jak i górskich.

Do Credit Agricole dołączają również nowi pracownicy, którzy często swoje pierwsze kroki stawiają jako praktykanci. Czy dla nich staż oznaczał kopiowanie dokumentów i parzenie kawy? O swoich doświadczeniach postanowili opowiedzieć w relacji na blogu CASfera.pl

***

Blog CAsfera.pl to nowy kanał komunikacji Credit Agricole, poprzez który nasi pracownicy dzielą się z Wami wiedzą o finansach, rozwoju zawodowym, pasjach i zainteresowaniach. Zapraszamy do lektury!

Oferta banku

Twoja opinia
 
Nowy wygląd strony www