Nowości na Blogu CAsfera.pl w październiku

Do wakacyjnej walizki zabieramy ubrania, niezbędne dokumenty, kosmetyki... a czy zabieramy bank? Zapytaliśmy naszych klientów, jak pomocna jest dla nich aplikacja mobilna CA24 Mobile podczas ich urlopu. A kogoś z tej okazji spotkała niespodzianka? Jesteście ciekawi, co wydarzyło się w Gdyni i Zakopanem podczas Dnia Credit Agricole?

Powrót z letnich podróży, to czas myślenia o zobowiązaniach. Niekiedy jest ich tak wiele, że potrafią przytłoczyć nasz domowy budżet. Są jednak skuteczne sposoby, aby raty kredytu nie były co miesiąc tak wysokie, a ich spłata wygodna.

Kiedy decydujemy się na nabycie nowych sprzętów i finansowanie ich za pomocą oferty ratalnej, warto sprawdzić obowiązujące warunki. Gdy w sklepie przyciągnie Was napis „Raty 0%”, dobrze wiedzieć, na co zwrócić uwagę, aby odkryć nowe możliwości w zakupach.

***

Blog CAsfera.pl to kanał komunikacji Credit Agricole, poprzez który nasi pracownicy dzielą się z Wami wiedzą o finansach, rozwoju zawodowym, pasjach i zainteresowaniach. Zapraszamy do lektury!

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia