Nowości na Blogu CAsfera.pl w listopadzie

Pierwszy tydzień listopada minął nam pod hasłem "Tydzień Oszczędzania": postanowiliśmy na naszym blogu zaprezentować różne sposoby na odkładanie środków. Jesteście ciekawi, jakie są sposoby na zimowe oszczędności? Każdy w swoim domostwie znajdzie drogę do obniżenia domowych rachunków - co możemy robić również przez cały rok, tym samym trzymając budżet pod kontrolą. Również studenci, których potrzeby są wielkie, a czasami środki niewystarczające, mogą odetchnąć z ulgą. Mamy dla nich 8 sposobów na ocalenie stanu portfela. Ważne, aby mieć przed sobą cel, na który odkładamy - w oszczędzaniu ważna jest odpowiednia motywacja!

Tym celem może być również emerytura. Wtedy stoimy przed nie lada wyborem, gdzie lokować pieniądze, aby po zakończeniu kariery zawodowej nie martwić się o stan konta. Warto już teraz dowiedzieć się, czym jest IKE i IKZE i które z nich będzie dla nas najbardziej optymalne.

Nie powinno nam to jednak spędzać snu z powiek, każdemu z nas należy się chwila relaksu, mimo szarugi za oknem. Jest kilka sprawdzonych sposobów na odpędzenie jesiennej chandry. Jest to łatwiejsze dla tych, którzy mają swoje pasje, którym poświęcają każdą wolną chwilę. Świetnym przykładem są kolekcjonerzy, którzy niesamowicie dbają o swoje trofea. Kto wie, czy nie pracujecie w biurze z jednym z nich?

***

Blog CAsfera.pl to kanał komunikacji Credit Agricole, poprzez który nasi pracownicy dzielą się z Wami wiedzą o finansach, rozwoju zawodowym, pasjach i zainteresowaniach. Zapraszamy do lektury!

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia