Nowości na Blogu CAsfera.pl w lipcu

W wakacje myślimy o wypoczynku i pięknych widokach, jednak nie możemy zapomnieć o bezpieczeństwie. Apteczka, odpowiednie buty, zapisane numery alarmowe... jednak nie tylko to, co napotkamy na drodze, może nas zaskoczyć. Pamiętajmy o tym, aby zadbać o dane, które mogą stać się celem złodziei czy hakerów- zostawmy je w domu bezpieczne. Co możemy zrobić przed wyjazdem, aby wrócić z wakacji z samymi miłymi wspomnieniami, przeczytacie w artykule: Jedź na wakacje, dane zostaw w domu.

Jednak pozwólmy się pozytywnie zaskoczyć! Nigdy nie wiadomo, kto przygotuje dla nas niespodziankę! Może będzie to nasz bank? Przeczytajcie, jak uczciliśmy wejście w dorosłość Natalii z Bytomia! Czy bank spełnia marzenia? Wierzymy, że tak!

Kiedy zabezpieczyliśmy dane i nastawiliśmy się na wypoczynek pełen obiecujących wrażeń, możemy poszukać przygody. Jest wiele sposobów na to, aby zwiedzić różne miejsca na świecie i nie nadwyrężyć domowego budżetu, a przy okazji nawiązać nowe znajomości? Bo w końcu to nasz urlop, więc nikt nie musi nam mówić, jak podróżować.

***

Blog CAsfera.pl to nowy kanał komunikacji Credit Agricole, poprzez który nasi pracownicy dzielą się z Wami wiedzą o finansach, rozwoju zawodowym, pasjach i zainteresowaniach. Zapraszamy do lektury!

Oferta banku

Twoja opinia
 
Nowy wygląd strony www