Zastrzeganie kart Credit Agricole możliwe także pod numerem 828 828 828

Szanowni Państwo,
z inicjatywy Związku Banków Polskich został uruchomiony wspólny dla 16 banków (w tym także naszego) numer telefonu, pod którym możecie Państwo zastrzec utracone karty debetowe i kredytowe.

Numer 828 828 828 działa na zasadzie przekierowania połączenia przychodzącego na numer infolinii konkretnego banku. Klient chcący zastrzec kartę, dzwoniąc na wskazany numer, jest proszony o wypowiedzenie nazwy swojego banku. System połączy go z centrum zastrzegania wydawcy karty, gdzie po podaniu podstawowych informacji karta zostanie zastrzeżona.

Wraz z numerem telefonu uruchomiono też stronę internetową www.zastrzegam.pl , gdzie znajdą Państwo m.in. informacje na temat działania numeru, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w kontekście zastrzegania kart oraz dane banków, które przystąpiły do systemu.

Jednocześnie chcielibyśmy przypomnieć, że karty płatnicze Credit Agricole Bank Polska w dalszym ciągu można zastrzegać bezpośrednio na Infolinii naszego banku pod numerem 19 019 (+48 71 35 49 009 z zagranicy i z komórek).

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia