Oszczędzaj w Credit Agricole! 4,25% na lokacie i...

Październik to zwyczajowo miesiąc oszczędzania, dlatego w banku Credit Agricole przygotowaliśmy wyjątkowe oferty, wśród których znajdziesz propozycję dla siebie.

Uważasz, że oszczędzanie jest trudne i nie jesteś przekonany do założenia lokaty, usługa Oszczędzam na okrągło jest rozwiązaniem właśnie dla Ciebie. Płacąc kartą wydaną do konta, oszczędzasz przy okazji - kwota transakcji jest zaokrąglana i trafia na Rachunek Oszczędzam. Dodatkowym argumentem na rzecz rozpoczęcia oszczędzania na okrągło jest nasza najnowsza promocja, dzięki której dostaniesz od nas drugie tyle, ile udało Ci się zgromadzić samemu.

Jeśli preferujesz tradycyjną formę oszczędzania, to zachęcamy Cię do założenia lokaty na naprawdę duży procent - aż 4,25% w skali roku. Na dziś jest to najwyżej oprocentowana lokata 3-letnia o stałym oprocentowaniu.

Natomiast w przypadku, gdy jesteś gotowy oszczędzać systematycznie, to zapraszamy Cię do skorzystania z Programu Systematycznego Oszczędzania Moja Rezerwa Finansowa. Jest to unikalne na polskim rynku rozwiązanie, wspierające klientów w regularnym oszczędzaniu, dzięki któremu mogą osiągnąć zamierzony cel. Za systematyczność nagrodzimy Cię dodatkowymi odsetkami.

Oferta banku

Twoja opinia
 
Nowy wygląd strony www