Chcę polecać konto

Jesteś zadowolony ze swojego konta w banku Credit Agricole? Zapisz się do Programu Poleceń i zacznij polecać konto swoim znajomym i rodzinie! Możesz zyskać nawet 500 zł premii - za pierwsze 10 skutecznie otwartych kont z Twojego polecania otrzymasz 50 zł od każdego poleconego konta.

Jak zostać polecającym?

  1. Przystąp do Programu Poleceń w naszej placówce lub w aplikacji CA24 Mobile.
  2. Przekaż kod polecenia innym osobom – kod otrzymasz SMS-em oraz na mejla, możesz go sprawdzić też w każdej chwili w aplikacji CA24 Mobile.
  3. Pamiętaj, aby wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z Programem Poleceń oraz na otrzymanie informacji handlowej drogą elektroniczną i nie wycofać ich przez cały okres uczestnictwa w programie.
  4. Premię 50 zł netto otrzymasz, jeżeli osoba, której poleciłeś otwarcie konta, otworzy je z wykorzystaniem Twojego kodu polecenia i nie odstąpicie od umowy konta przed wypłatą tej premii.

Premię 50 zł netto wypłacimy na Twoje konto po spełnieniu warunków, do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki przyznania premii.

Przykład:

  • Przystąpiłeś do Programu Poleceń 9.06.2019 r.
  • Twój znajomy otworzył konto z Twoim kodem polecenia 24.06.2019 r.
  • Premię otrzymasz do 25.07.2019 r.

Aplikacja CA24 Mobile

Twój bank, zawsze pod ręką.

Zarządzaj swoimi środkami, wszędzie gdzie potrzebujesz. Swobodnie sprawdzisz saldo na koncie, wykonasz przelew, doładujesz telefon lub założysz lokatę. Szybko i bezpiecznie.
Aplikację mobilną zainstalujesz na swoim urządzeniu i dostęp do niej będziesz miał przy użyciu Twojego hasła i PINu.

Pobierz aplikację CA24 Mobile na swój telefon

Aplikacja na platformę Google PlayAplikacja na platformę App Store

Blisko 10 000 miejsc z rabatami
dla klientów Crédit Agricole

Sprawdź rabaty

Oferta banku

Twoja opinia
 
Nowy wygląd strony www