Szanowni Państwo,

przypominamy, że zgodnie z Regulaminem konta dla osób fizycznych, klient jest zobowiązany niezwłocznie poinformować Bank o każdej zmianie danych osobowych. Jednocześnie informujemy, że z posiadanych przez Bank danych wynika, iż upłynął termin ważności dokumentu potwierdzającego legalność pobytu na terenie RP, którym posługują się Państwo w kontaktach z Bankiem.

W związku z powyższym prosimy o aktualizację dokumentu. Aby zaoszczędzić Państwa czas, został przygotowany specjalny formularz na stronie internetowej. Wystarczy załączyć skan lub zdjęcie wszystkich stron ważnego dokumentu potwierdzającego legalność pobytu na terenie RP oraz podać wymagane aktualne dane. Po otrzymaniu danych z formularza, Bank prześle ponowną wiadomość, za pomocą poczty serwisu internetowego CA24 celem potwierdzenia, że formularz został przesłany przez właściciela dokumentu. Prosimy o postępowanie zgodnie z instrukcją zawartą w formularzu.

Jednocześnie informujemy, że aktualizacja dokumentu możliwa jest również w każdej placówce bankowej. Adresy placówek bankowych znajdują się na naszej stronie internetowej

Wypełnij formularz

Stopka redakcyjna

© 2018 Credit Agricole Bank Polska S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zapisz się

Menu o banku

Menu Oferta banku