Kursy walut

Kursy walut2024-07-12, g.08:46
WalutaKupnoSprzedaż
1 EUR4,13454,3647
1 USD3,80534,0172
1 GBP4,91215,1855
1 CHF4,24644,4828
Pełna historia kursów walut

Aktualności

Kompleksowa obsługa finansowa przedsiębiorstw

Nasza oferta obejmuje wszystkie standardowe produkty i usługi bankowe ułatwiające efektywne i bezpieczne zarządzanie środkami finansowymi, sprawne rozliczenia z kontrahentami oraz optymalizację i automatyzację procesu zarządzania płynnością.

Nasze produkty kredytowe mogą być źródłem finansowania bieżącej aktywności przedsiębiorstwa lub niezbędnym impulsem do rozwoju dalszej działalności. Oferujemy szerokie możliwości w obszarze finansowania strukturalnego.

Aktywnie wspieramy przedsiębiorców uczestniczących w krajowej i międzynarodowej wymianie handlowej. Oferujemy nowoczesne rozwiązania produktowe, pełną obsługę produktową i operacyjną oraz profesjonalne doradztwo, w tym możliwość finansowania realizowanych kontraktów.

Ugruntowana pozycja eksperta rynku pieniężnego i walutowego oraz dostęp do globalnych linii biznesowych Crédit Agricole pozwala nam oferować bogaty wybór produktów powiązanych z walutą polską i walutami obcymi. Proponujemy rozwiązania dopasowane do specyfiki każdego przedsiębiorstwa.

Efektywna komunikacja z klientami to nasz priorytet. Nasze kanały łączności gwarantują wygodny i bezpieczny dostęp do produktów i usług bankowych, przy prostej i intuicyjnej obsłudze.

Dzięki współpracy z innymi obszarami banku i spółkami Grupy Crédit Agricole w Polsce, oprócz usług bankowych, możemy oferować naszym klientom światowej klasy rozwiązania z zakresu leasingu i faktoringu, zarządzania flotą, ubezpieczeń i zarządzania aktywami.

Prowadzisz inną działalność? Szukasz oferty dla siebie?

Sprawdź co ma dla Ciebie Credit Agricole

Serwis ekonomiczny

 • Tygodnik ekonomiczny podsumowujący najważniejsze wydarzenia gospodarcze i polityczne w kraju i za granicą.

 • Bieżące komentarze do aktualnych wydarzeń gospodarczych i politycznych kształtujących procesy i zjawiska ekonomiczne w kraju i za granicą.

 • Kwartalny przegląd najistotniejszych wydarzeń gospodarczych i politycznych determinujących sytuację sektora rolno-spożywczego w kraju i za granicą.

Skontaktuj się z nami

 • Centra KorporacyjneSprawdź listę oddziałów
 • Obsługa Klienta

  801 706 550
  +48 71 799 71 49

  (z zagranicy i z komórek)

  Koszt połączeń zgodny z taryfą operatora

 • Napisz do nas

  Dowiedz się więcej o produktach bankowości korporacyjnej

  [email protected]

Obsługa bieżąca

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia