O bankowości korporacyjnej

W Credit Agricole oferujemy szeroką gamę produktów i usług w obszarze bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej. przedsiębiorstwom lokalnym i międzynarodowym, a także instytucjom finansowym, zapewniamy indywidualne rozwiązania finansowe oraz najwyższą jakość obsługi.

Oferta bankowości korporacyjnej obejmuje produkty i usługi finansowe pomocne w rozwoju, prowadzeniu i usprawnianiu bieżącej działalności przedsiębiorstw. Między innymi są to produkty i usługi z zakresu zarządzania przepływem środków, finansowania handlu, obsługi transakcji oraz finansowania działalności bieżącej i inwestycyjnej. Mamy ugruntowaną pozycję eksperta rynku pieniężnego i walutowego oraz instrumentów pochodnych. Oferujemy też szerokie możliwości w dziedzinie finansowania strukturalnego - w tym w finansowaniu projektów i aranżowaniu kredytów konsorcjalnych.

Ofertę wzbogacamy o produkty innych linii biznesowych banku, takich jak bankowość osobista, segment AGRO/SME, bankowość detaliczna i consumer finance.

Ponadto klienci korporacyjni mogą skorzystać z kompetencji, specjalistycznej wiedzy i rozwiązań produktowych spółek Grupy Crédit Agricole działających poza Polską, przykładowo w zakresie private banking, finansowania projektów związanych z energią odnawialną, bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej.

Natomiast dzięki synergii z innymi spółkami Grupy Crédit Agricole w Polsce, oprócz usług bankowych, możemy oferować naszym klientom światowej klasy usługi leasingu i faktoringu, zarządzania flotą, wynajmu samochodów użytkowych, ubezpieczeń i zarządzania aktywami.

Cenimy czas naszych klientów, rzetelność informacji i prostotę obsługi. Nasze standardowe rozwiązania podlegają elastycznemu dostosowywaniu w zależności od specyficznych potrzeb klienta. Możliwość indywidualnego sparametryzowania produktów i sprawne procesowanie formalności związanych z ich obsługą to charakterystyczna cecha naszych usług.

Zaufanie klientów do naszego banku to dla nas priorytet. Chcemy, aby oferta bankowości korporacyjnej służyła nawiązywaniu długotrwałych, partnerskich relacji z naszymi klientami, z zachowaniem odpowiedzialności za decyzje biznesowe, otwartością przewidywalnością obu stron.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą na stronach naszego serwisu.

Obsługa bieżąca

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia