Credit Agricole Bank Polska S.A. oferuje pełen zakres produktów i usług w obszarze bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej, indywidualne rozwiązania finansowe oraz najwyższą jakość obsługi przedsiębiorstwom lokalnym, francuskim i międzynarodowym, a także instytucjom finansowym. Nasza oferta skierowana jest do przedsiębiorstw generujących roczne obroty na poziomie od PLN 20 mln.

Oferta bankowości korporacyjnej obejmuje produkty i usługi finansowe pomocne w rozwoju i usprawnianiu bieżącej działalności przedsiębiorstw, między innymi produkty i usługi z zakresu zarządzania środkami finansowymi, finansowania handlu i obsługi transakcji handlowych oraz finansowania działalności bieżącej i inwestycyjnej.

Oferowane standardowe rozwiązania podlegają elastycznemu dostosowywaniu w zależności od specyficznych potrzeb Klienta. Zastosowanie różnych rozwiązań daje możliwość wykorzystania wielu funkcjonalności produktowych, przy jednoczesnym zapewnieniu prostoty obsługi. Możliwość indywidualnego sparametryzowania produktów przy jednoczesnym ograniczeniu formalności związanych z ich obsługą to charakterystyczna cecha naszych usług.

Chcemy aby oferta bankowości korporacyjnej naszego Banku służyła nawiązywaniu długotrwałych, partnerskich relacji z naszymi Klientami, z zachowaniem odpowiedzialności za decyzje biznesowe, otwartości i przewidywalności obu stron. Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości usług bankowych. Cenimy czas naszych Klientów, rzetelność informacji i prostotę obsługi. Zaufanie Klientów do naszego Banku to dla nas priorytet.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą na stronach naszego serwisu.

© 2024 Credit Agricole Bank Polska S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Menu o banku