Wymiana walut

Zarządzanie ryzykiem walutowym w rozliczeniach międzynarodowych w walutach wymienialnych jest możliwe dzięki dedykowanym produktom i profesjonalnemu wsparciu naszych doświadczonych dealerów Pionu Rynków Finansowych.

Kursy wymiany proponowane przez naszych dealerów są indywidualnie negocjowane w oparciu o aktualny kurs walutowy na rynku międzybankowym.

Korzyści dla klienta

  • dostęp do 18 walut i setek kursów krosowych z ich udziałem
  • kursy negocjowane w oparciu o kwotowania rynku międzybankowego
  • transakcje zawierane na potrzeby transferów zagranicznych lub na rachunek walutowy
  • dowolna wielkość transakcji (brak kwoty minimalnej)
  • rozliczenie natychmiastowe, na jutro lub na datę waluty spot
  • transakcje pod saldo na rachunku lub z wykorzystaniem limitu rozliczeniowego

FX SPOT - negocjacje telefoniczne

Nasi dealerzy są dostępni w dni robocze w godzinach 8.30-17.00. Poza transakcjami natychmiastowymi oraz rozliczanymi w późniejszych terminach, oferujemy również możliwość składania zleceń oczekujących, których realizacja może się odbywać w ciągu dnia, jak i w godzinach wykraczających poza standardowe pracy Dealing Roomu (noce i weekendy).

Poza zawieraniem transakcji nasi dealerzy służą informacjami na temat ważnych wydarzeń ekonomicznych, publikowanych wskaźników oraz innymi, które mogą okazać się pomocne w podejmowaniu najlepszych decyzji biznesowych.

Skontaktuj się z dealerem

+48 22 573 18 30

+48 22 573 18 14

+48 22 573 18 24

+48 22 573 18 16

+48 22 573 18 18

+48 22 573 18 64

FX CALL - platforma walutowa

Platforma FX CALL jest nowoczesnym, przyjaznym i bezpiecznym narzędziem wspomagającym profesjonalne zarządzanie ryzykiem walutowym.

Platforma umożliwia klientom korporacyjnym banku zawieranie w czasie rzeczywistym za pośrednictwem Internetu transakcji walutowych FX Spot i FX Forward.

Za pomocą Platformy można zawierać transakcje w obrębie szerokiego wachlarza par walutowych obejmującego kluczowe waluty (EUR, USD, GBP, CHF, JPY), waluty skandynawskie (NOK, DKK, SEK), jak również inne waluty (AUD, CAD, CZK, HUF) do polskiego złotego, a także kursy krzyżowe tych walut. Transakcje rozliczane są bezpośrednio na rachunkach prowadzonych w banku Credit Agricole.

Zakres usług świadczonych poprzez Platformę FX CALL określa właściwa dokumentacja.

Przeczytaj o bezpieczeństwie i warunkach korzystania z Platformy FX CALL.

Sprawdź również

Skontaktuj się z nami

Obsługa bieżąca

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia