Karta VISA BUSINESS

Karta VISA BUSINESS oferowana przez bank Credit Agricole to wygodne narzędzie do realizacji bieżących transakcji płatniczych związanych z działalnością przedsiębiorstwa. Karta zapewnia wiele przydatnych funkcjonalności, bezpieczeństwo i pełną kontrolę nad wydawanymi środkami.

Karta VISA BUSINESS to karta międzynarodowa rozliczana na bieżąco. Z kartą wygodnie i bezpiecznie zrealizujesz:

  • płatności, w tym zbliżeniowe, za towary i usługi nabywane w sieciach handlowych i usługowych oznaczonych logo VISA
  • płatności za towary i usługi nabywane przez Internet
  • wpłaty gotówkowe we wpłatomatach
  • wypłaty gotówkowe w bankomatach

Operacje gotówkowe i bezgotówkowe dokonywane przy użyciu karty VISA BUSINESS są realizowane w ramach przyznanego miesięcznego limitu uzależnionego od wysokości dostępnych środków na rachunku bankowym przedsiębiorstwa, do którego wydana została karta. Wysokość limitu miesięcznych wydatków określana jest indywidualnie we wniosku o kartę, a jego zmiana jest możliwa w dowolnym momencie użytkowania karty.

W trosce o środowisko, od 2021 wszystkie nowe karty wydawane są z 4-letnim terminem ważności, z opcją automatycznego wznowienia na kolejny okres. Karta może być powiązana z rachunkiem prowadzonym w walucie PLN, EUR, USD i GBP.

Korzyści dla klienta

Karta VISA BUSINESS wydawana przez bank Credit Agricole to przede wszystkim:

  • bezpieczeństwo - technologia zbliżeniowa znacznie zwiększa bezpieczeństwo płatności, ponadto karta może być objęta bezpłatnym ubezpieczeniem biznesowym
  • wygoda - karta umożliwia dokonywanie płatności za towary i usługi w kraju i za granicą oraz szybki dostęp do gotówki poprzez sieć bankomatów na całym świecie. Dzięki karcie nie jest konieczne wydawanie pracownikom zaliczek na podróże służbowe
  • oszczędność - karta pozwala na efektywne zarządzanie bieżącymi wydatkami służbowymi, ograniczenie kosztów związanych z obrotem gotówkowym pracowników oraz daje dostęp do licznych programów rabatowych i lojalnościowych

Płatności przez e-portfele

Udostępniamy najnowsze metody płatności mobilnych. Posiadacze kart VISA BUSINESS w walucie PLN mogą korzystać z szybkich, bezpiecznych i wygodnych płatności bezstykowych w sklepach stacjonarnych i internetowych oraz wypłacać gotówkę z bankomatów zbliżeniowych. Wystarczy telefon, zegarek lub opaska.

Sprawdź szczegóły:

Bezpłatny pakiet ubezpieczeniowy

Karta VISA BUSINESS może zostać objęta bezpłatnym ubezpieczeniem Europ Assistance Polska zawierającym pakiety:

  1. Medical assistance
  2. Ubezpieczenie podróżne

Klub Korzyści Credit Agricole

Klub Korzyści Credit Agricole to największy program rabatowy w Polsce adresowany do posiadaczy kart Credit Agricole. Program obejmuje blisko 10 000 miejsc z rabatami w kilkudziesięciu sektorach. To również nowoczesny serwis internetowy z unikalnymi funkcjonalnościami dostępny na urządzeniach mobilnych.

Dołącz do Klubu

Visa Benefit

Użytkownicy karty VISA BUSINESS mogą cieszyć się pakietem korzyści w ramach programu Visa Benefit.

Sprawdź szczegóły

Kalkulator marż dla transakcji kartowych

Bank Credit Agricole udostępnia narzędzie pozwalające wyliczyć wysokość marży dla transakcji kartowych podlegających przewalutowaniu do waluty rachunku oraz do których mogą mieć zastosowanie dodatkowe opłaty za przewalutowanie.

Narzędzie służy do wyliczania kwoty łącznych opłat za przeliczenie waluty jako wartości procentowej marży w stosunku do najbardziej aktualnego referencyjnego kursu wymiany euro ogłoszonego przez Europejski Bank Centralny (EBC).

Narzędzie oraz szczegółowe informacje na stronie internetowej.

Sprawdź również

Skontaktuj się z nami

Informacje prawne
Dokumenty

Obsługa bieżąca

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia