Jeśli Twoja firma posiada kontrahentów zagranicznych lub dopiero planujesz współpracę z partnerami z całego świata, Bank Credit Agricole przygotował dla Ciebie rozwiązanie, które ułatwi zarządzanie portfelem transakcji zagranicznych i pomoże obniżyć koszty rozliczeń w walutach obcych.

Rachunek walutowy pełny korzyści

Z kontem walutowym dla firm dokonasz płatności za transakcje w euro, dolarze amerykańskim i funcie brytyjskim, nie ponosząc kosztów związanych z przewalutowaniem. Teraz możesz wygodnie regulować zobowiązania za zakupy dokonane w walucie obcej, a także przyjmować płatności od zagranicznych kontrahentów i firm, z którymi współpracujesz.

Przechowujesz środki pieniężne w walutach obcych? Rachunek walutowy w Banku Credit Agricole daje Ci dostęp do walutowych lokat terminowych oraz atrakcyjnie oprocentowanego Rachunku Oszczędzam walutowego prowadzonego w EUR, USD i GBP. Możesz teraz także wygodnie kupować waluty obce, po prostu robiąc przelew ze swojego podstawowego rachunku firmowego prowadzonego w złotówkach.

Opis rachunku walutowego:

  • trzy waluty do wyboru: EUR, USD i GBP,
  • brak kosztów przewalutowania transakcji wykonanych w walucie rachunku,
  • karty debetowe: Visa Business Walutowa w EUR i Visa Business Walutowa w USD z możliwością płatności internetowych, dzięki którym dokonasz płatności w walucie rachunku bez kosztów przewalutowania,
  • całodobowy dostęp do rachunku walutowego w dowolnym miejscu na świecie przez Internet, SMS i telefon,
  • przelewy europejskie w systemie SEPA i przelewy walutowe w systemie SWIFT.
 

Szczegóły

 

Opłaty i regulaminy

 

Placówki prowadzące obsługę gotówkową w walutach obcych

 

Sprawdź, które placówki prowadzą obsługę gotówkową w walutach obcych na mapie placówek wybierając z listy Usług opcję "Obsługa gotówkowa walut"

lub zobacz na liście:

 
 

© 2023 Credit Agricole Bank Polska S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Menu o banku