Koncertowo zestrojone konto

Koncertowo zestrojone konto

W Banku Credit Agricole cenimy ludzi przedsiębiorczych. Dlatego małe firmy mogą liczyć na najlepszą obsługę. Własny doradca, setka darmowych przelewów internetowych i mnóstwo innych udogodnień - wszystko to ma pomóc Twojej firmie rosnąć jeszcze szybciej.

Konto firmowe za darmo

Konto firmowe za darmo

Skorzystaj z Oferty Powitalnej Banku Credit Agricole i nie płać za prowadzenie konta firmowego i za kartę do konta przez pierwsze 3 miesiące. W ramach Twojego konta możesz także bez opłat otworzyć i prowadzić do pięciu rachunków pomocniczych.

Karta - łatwy dostęp do środków firmowych

Karta - klucz do Twoich pieniędzy

0 zł za kartę Visa Business Debit do konta firmowego przez pierwsze 3 miesiące dla Klientów, którzy złożą wniosek o wydanie karty do konta firmowego w ciągu pierwszych 3 miesięcy prowadzenia konta w Banku. Kartą Visa Business Debit, wydawaną do Konta Biznes, możesz płacić w ponad 4 mln punktów handlowo-usługowych na całym świecie, przez Internet a także wypłacać gotówkę z bankomatów.

Pomocne w prowadzeniu biznesu

Pomocne w prowadzeniu biznesu

Z kontem firmowym szybko i wygodnie dokonasz codziennych rozliczeń. Symfonia Biznes to 100 bezpłatnych przelewów internetowych w miesiącu, 0 zł za wszystkie zlecenia stałe realizowane przez Internet, 0 zł za przelewy w automatycznym serwisie telefonicznym CA24 (nie dotyczy przelewów do ZUS i US), a także 0 zł za wpłaty na konto przez wpłatomaty w placówkach Banku.

Dostępne, jak chcesz

Do swojego konta firmowego masz całodobowy dostęp przez serwis telefoniczny CA24 i serwis internetowy CA24. Comiesięczne wyciągi z konta są bez opłat dostępne w serwisie internetowym CA24 bądź wysyłane e-mailem.

Paczki przelewów na dogodnych warunkach

Usługa paczek przelewów w Serwisie internetowym CA24 dla firm umożliwia składanie wielu poleceń przelewów (samodzielnie lub poprzez import z pliku) jednocześnie bez konieczności oddzielnego autoryzowania każdego z nich oraz składanie dyspozycji przelewów i tworzenie paczek przelewów przez osoby nieuprawnione do ich autoryzacji. Autoryzują je osoby z uprawnieniami zgodnie z Kartą Wzorów Podpisów. Instrukcja obsługi paczek przelewów i wieloautoryzacji w Koncie Biznes. Zobacz instrukcję

Kredyt w rachunku bieżącym

Do konta firmowego proponujemy kredyt odnawialny, w formie linii kredytowej w rachunku bieżącym. To najwygodniejszy sposób zarządzania bieżącą płynnością finansową Twojej firmy. Możesz mieć nawet 1 mln zł do wykorzystania, a na spłatę aż do 5 lat.

Lepsze warunki kredytów firmowych

Dla klientów którzy aktywnie korzystają z naszych usług, oferujemy całą gamę korzyści: obniżamy opłaty za prowadzenie rachunku firmowego, proponujemy bardzo korzystne warunki finansowania z niższą marżą, oferujemy także bardzo dobry serwis świadczony przez dedykowanego doradcę biznesowego.

Oszczędzaj na co dzień

Jeśli chcesz, żeby każda Twoja złotówka zarabiała, Bank Credit Agricole oferuje rozwiązania, które nie dość, że gwarantują zysk, to pozostawiają Ci również swobodny dostęp do zgromadzonych środków. Poznaj ofertę produktów oszczędnościowych dla firm.

Do konta polecamy

Kredyt w rachunku bieżącym dodatkowe środki na bieżące wydatki firmowe możliwość wielokrotnego wykorzystania kredytu brak prowizji za gotowość odnowienia kredytu na kolejny okres bez konieczności jego jednorazowej spłaty
Rachunek Oszczędzam w PLN - Oferta standardowa Kapitalizacja dzienna lub kwartalna Dowolna kwota i termin wpłat Wypłaty bez szkody dla odsetek Zarządzanie Rachunkiem Oszczędzam przez Internet, telefon i w placówce
Rachunki walutowe dla firm 0 zł za prowadzenie Rachunku Oszczędzam Walutowego 0 zł za wpłaty i wypłaty gotówki w walucie w dedykowanych placówkach trzy waluty do wyboru: EUR, USD i GBP całodobowy dostęp do informacji o Twoich środkach przez Internet i telefon
Visa Business Debit swobodny dostęp do środków firmowych akceptację w ponad 4 mln punktów handlowo-usługowych na całym świecie brak opłaty miesięcznej za kartę przy aktywnym korzystaniu z karty 0 zł prowizji za wszystkie transakcje bezgotówkowe w kraju i zagranicą

Szczegóły

Opłaty i regulaminy

© 2017 Credit Agricole Bank Polska S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Menu o banku