To, czego potrzebujesz

To, czego potrzebujesz

Zatrudniasz pracowników? Potrzebujesz więc nieco więcej przelewów. Zatrudnianie nawet dwóch pracowników oznacza więcej wypłat, więcej przelewów do ZUS i urzędów skarbowych, a także znacznie więcej operacji bankowych. Dlatego dobrze mieć dopasowane konto firmowe z możliwością rozwoju i co ważne - z indywidualnym doradcą bankowym, który pomoże Ci wykorzystać jego wszystkie możliwości.

Konto firmowe za darmo

Konto firmowe za darmo

Skorzystaj z Oferty Powitalnej Banku Credit Agricole i nie płać za prowadzenie konta firmowego i za kartę do konta przez pierwsze 3 miesiące. W ramach Twojego konta firmowego możesz także bez opłat otworzyć i prowadzić do trzech rachunków pomocniczych.

Karta - łatwy dostęp do środków firmowych

Karta - klucz do Twoich pieniędzy

0 zł za kartę Visa Business Debit do konta firmowego przez pierwsze 3 miesiące dla Klientów, którzy złożą wniosek o wydanie karty do konta w ciągu pierwszych 3 miesięcy prowadzenia konta firmowego w Banku. Kartą Visa Business Debit, wydawaną do Konta Biznes, możesz płacić w ponad 4 mln punktów handlowo-usługowych na całym świecie, przez Internet a także wypłacać gotówkę z bankomatów.

Pomocne w prowadzeniu biznesu

Pomocne w prowadzeniu biznesu

Z kontem firmowym szybko i wygodnie dokonasz codziennych rozliczeń. Pakiet Sonata Biznes to 40 bezpłatnych przelewów w miesiącu - 20 internetowych i 20 w aplikacji mobilnej, 0 zł za wszystkie zlecenia stałe realizowane przez Internet, 0 zł za przelewy w automatycznym serwisie telefonicznym CA24 (nie dotyczy przelewów do ZUS i US), a także 0 zł za wpłaty na konto przez wpłatomaty w placówkach Banku.

Dostępne, jak chcesz

Do swojego konta firmowego masz całodobowy dostęp przez aplikację mobilną CA24 Mobile, Serwis telefoniczny CA24 i Serwis internetowy CA24. Comiesięczne wyciągi z konta są bez opłat dostępne w Serwisie internetowym CA24 bądź wysyłane e-mailem.

Kredyt w rachunku bieżącym

Do konta proponujemy kredyt odnawialny, w formie linii kredytowej w rachunku bieżącym. To najwygodniejszy sposób zarządzania bieżącą płynnością finansową Twojej firmy. Możesz mieć nawet 1 mln zł do wykorzystania, a na spłatę aż do 5 lat.

Lepsze warunki kredytów firmowych

Dla klientów którzy aktywnie korzystają z naszych usług, oferujemy całą gamę korzyści: obniżamy opłaty za prowadzenie rachunku firmowego, proponujemy bardzo korzystne warunki finansowania z niższą marżą, oferujemy także bardzo dobry serwis świadczony przez dedykowanego doradcę biznesowego.

Oszczędzaj na co dzień

Jeśli chcesz, żeby każda Twoja złotówka zarabiała, Bank Credit Agricole oferuje rozwiązania, które nie dość, że gwarantują zysk, to pozostawiają Ci również swobodny dostęp do zgromadzonych środków. Poznaj ofertę produktów oszczędnościowych dla firm.

Szczegóły

Opłaty i regulaminy

© 2019 Credit Agricole Bank Polska S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Menu o banku