Dodatkowe dochody dla Twojej firmy

Prowadzisz punkt handlowo-usługowy i nie akceptujesz jeszcze płatności kartą? Zacznij już dziś! Wstaw do swojej firmy terminal płatniczy Banku Credit Agricole i poczuj mocne przyspieszenie.
Udostępnij swoim Klientom możliwość płatności kartą. Teraz będą mogli dokonać zakupów także wtedy, gdy nie będą mieli przy sobie gotówki. Terminal płatniczy w Twojej firmie to także szansa na zdobycie nowych Klientów, preferujących płatności bezgotówkowe. Szybko, wygodnie, bezpiecznie - teraz Twoi Klienci będą mogli płacić za zakupy także zbliżeniowo.

Dodatkowe korzyści dla Ciebie

Terminal płatniczy Banku Credit Agricole to także dodatkowe korzyści ze sprzedaży doładowań elektronicznych, atrakcyjny program lojalnościowy dla Twoich klientów, a dla Ciebie i Twoich pracowników - pomoc serwisowa w trakcie instalacji i użytkowania. Skontaktuj się z naszym Doradcą - ofertę akceptacji kart dla Twojej firmy otrzymasz w 10 minut.

Darmowe prowadzenie konta i premia nawet 50 zł miesięcznie

Wybierając terminal płatniczy w Banku Credit Agricole możesz zyskać: darmowe prowadzenie konta firmowego w wybranym przez Ciebie pakiecie przez 12 miesięcy od momentu podpisania umowy o akceptację kart, premię w wysokości do 50 zł za każdy miesiąc, gdy obroty na Twoim terminalu przekraczają kwotę 8.000 zł

Kredyt obrotowy do 200% obrotów z terminala

Już po 6 miesiącach użytkowania terminala Banku Credit Agricole możesz skorzystać z dodatkowego zastrzyku gotówki - kredytu obrotowego w rachunku bieżącym, w kwocie do 200% wartości obrotów z terminala płatniczego.
Z kredytem obrotowym możesz wygodnie zarządzać bieżącymi finansami Twojej firmy i wykorzystasz pojawiające się szanse rozwoju działalności. Dodatkowe środki przeznacz na dowolny cel, zgodnie z aktualnymi potrzebami Twojej firmy.

Szczegóły

Informacje prawne

Materiał ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 K.c. Oferta kredytu w rachunku bieżącym Konta Biznes skierowana jest do podmiotów prowadzących działalność gospodarczą od minimum 24 miesięcy (w przypadku kredytu w rachunku bieżącym Konta Biznes zabezpieczonego depozytem od minimum 12 miesięcy), których przychody roczne w roku poprzednim lub okresie bieżącym nie przekroczyły 20 mln zł oraz posiadających Konto Biznes.

© 2017 Credit Agricole Bank Polska S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.