Darmowe prowadzenie konta i premia nawet 50 zł miesięcznie

Korzystaj aktywnie z usługi akceptacji kart w swojej firmie, a co miesiąc możesz otrzymać premię - nawet 50 zł miesięcznie i to przez cały rok. Postaw na profesjonalny terminal POS (z języka angielskiego point of sale – punkt handlowy) w Banku Credit Agricole, dzięki któremu płatność kartą w Twoim punkcie handlowym będzie szybka i wygodna!

Wybierając terminal płatniczy w Banku Credit Agricole możesz zyskać:

  • darmowe prowadzenie konta firmowego w wybranym przez Ciebie pakiecie przez 12 miesięcy od momentu podpisania umowy o akceptację kart, poznaj korzyści konta biznesowego w Credit Agricole
  • premię w wysokości 50 zł za każdy miesiąc , gdy obroty na Twoim terminalu POS przekraczają kwotę 8 000 zł,

   lub

 • premię w wysokości 25 zł za każdy miesiąc , gdy obroty na Twoim terminalu przekraczają kwotę 5 000 zł.

Jeśli chcesz umożliwić klientom płatności kartą w Twoim punkcie handlowym i skorzystać z terminala płatniczego w Credit Agricole wystarczy założyć konto firmowe w naszym Banku oraz podpisać umowę o akceptację kart. Skontaktuj się z nami!

Terminal płatniczy w Banku Credit Agricole to również: • wygoda dla Ciebie - pieniądze ze sprzedaży trafią szybko na Twoje konto firmowe,
 • pomoc serwisowa w trakcie instalacji terminala i jego użytkowania,
 • program lojalnościowy dla Twoich klientów,
 • dodatkowe korzyści finansowe ze sprzedaży doładowań elektronicznych

Dodatkowe dochody dla Twojej firmy

Prowadzisz punkt handlowo-usługowy i nie akceptujesz jeszcze płatności kartą? Zacznij już dziś! Wstaw do swojej firmy terminal płatniczy Banku Credit Agricole i poczuj mocne przyspieszenie.
Udostępnij swoim Klientom możliwość płatności kartą w Twojej firmie. Teraz będą mogli dokonać zakupów także wtedy, gdy nie będą mieli przy sobie gotówki. Terminal płatniczy w Twojej firmie to także szansa na zdobycie nowych Klientów, preferujących płatności bezgotówkowe. Szybko, wygodnie, bezpiecznie - teraz dzięki terminalowi POS Twoi Klienci będą mogli płacić za zakupy także zbliżeniowo.

Kredyt obrotowy dla użytkowników terminala

Możesz skorzystać z dodatkowego zastrzyku gotówki - kredytu obrotowego w rachunku bieżącym . Dodatkowo już po 6 miesiącach użytkowania terminala Banku Credit Agricole możesz otrzymać taki kredyt obrotowy wspierany obrotami z terminala płatniczego na specjalnych warunkach i w kwocie nawet do 400.000 zł! Z kredytem obrotowym możesz wygodnie zarządzać bieżącymi finansami Twojej firmy i wykorzystasz pojawiające się szanse rozwoju działalności. Dodatkowe środki przeznacz na dowolny cel, zgodnie z aktualnymi potrzebami Twojej firmy.

Szczegóły

Informacje prawne

© 2017 Credit Agricole Bank Polska S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Menu o banku