Terminal POS

Chcesz przyjmować płatności kartami od swoich klientów na przejrzystych warunkach? Skorzystaj z oferty terminali płatniczych POS w naszym banku.

Najważniejsze korzyści dla Ciebie:

 • terminal za 0 zł przez 12 miesięcy w programie Polska Bezgotówkowa
 • najnowsze terminale z technologią zbliżeniową – stacjonarne, przenośne, mobilne
 • szybki dostęp do pieniędzy z transakcji – już następnego dnia roboczego na Twoim koncie firmowym
 • możesz czerpać dodatkowe korzyści finansowe z usług dostępnych na terminalach np. doładowaniu telefonu
 • zyskujesz wizerunek nowoczesnej firmy

Do skorzystania z oferty terminali będzie Ci potrzebne Konto Biznes w naszym banku. Jeśli jeszcze nie masz konta, możesz otworzyć je przy zamówieniu terminala.

Promocja

Zobacz też

Terminal bez opłat

Skorzystaj z programu Polska Bezgotówkowa i nie płać przez 5 miesięcy.

 • 0 zł opłaty za terminal płatniczy
 • 0 zł prowizji za transakcje kartami Visa, Mastercard i American Express przy obrocie do 100 tys. zł
 • transakcje kartami Diners Club bez prowizji oraz limitu kwoty obrotu w trakcie trwania programu

Sprawdź stawki, jakie będą obowiązywać po 12 miesiącach

Z programu Polska Bezgotówkowa możesz skorzystać jeśli w okresie ostatnich 12 miesięcy w swoim punkcie handlowo-usługowym nie akceptowałeś płatności bezgotówkowych.

Oferta standardowa

Jeśli masz już inny terminal, wymień go na terminal Elavon. Za dzierżawę zapłacisz tylko 1 zł netto przez pierwsze 6 miesięcy, gdy podpiszesz umowę na 36 miesięcy lub 1 zł netto przez pierwsze 3 miesiące gdy podpiszesz umowę na 24 miesiące.

Tę ofertę wybierz także, jeśli nie masz obecnie terminala, ale korzystałeś z niego w swoim punkcie handlowo-usługowym w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Sprawdź, dlaczego warto skorzystać z oferty terminali w banku Credit Agricole.

Proste i przejrzyste warunki

Koszty terminala płatniczego z kontem firmowym naszym banku są w pełni przejrzyste i nie zaskoczą Cię żadne opłaty. W zależności od okresu, na jaki podpiszesz umowę, stawki za przyjmowanie płatności kartami Visa i Mastercard przedstawia tabela.

  Okres umowy
Koszty 24 miesiące 36 miesięcy

Prowizja (obrót kartowy do 80 000 zł/rok)

0,66% + 0,05 zł

0,64% + 0,05 zł

Prowizja (obrót kartowy od 80 000 zł/rok do 200 000 zł)

0,61% + 0,05 zł

0,59% + 0,05 zł

Dzierżawa terminala

od 20 zł do 40 zł netto miesięcznie

od 20 zł do 40 zł netto miesięcznie

Dlaczego warto?

Wybierz terminal Elavon w banku Credit Agricole. Dzięki temu:

 • będziesz korzystać z najnowszych terminali z technologią zbliżeniową - stacjonarnych, przenośnych lub mobilnych
 • będziesz mieć szybki dostęp do pieniędzy z transakcji – już następnego dnia roboczego znajdą się na Twoim koncie firmowym
 • możesz czerpać dodatkowe korzyści finansowe:
  • ze sprzedaży doładowań elektronicznych
  • z transakcji Cashback – wypłaty gotówki przy płatności kartą
  • z przeliczenia walut zagranicznych klientów
 • otrzymasz wsparcie 24/7 przez 365 dni w roku, zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujesz
 • dostaniesz narzędzie do monitorowania sprzedaży Elavon Connect, a dzięki niemu szybki dostęp online do faktur, szczegółowych raportów i zestawień transakcji
 • możesz akceptować karty: Visa, Mastercard i Diners Club oraz, odpłatnie, American Express, JCB i China Union

Zamów terminal z pomocą doradcyNiezależnie od tego, czy zamawiasz pierwszy terminal w Programie Polska Bezgotówkowa, czy wymieniasz stary terminal na nowy, wystarczą cztery proste kroki.

Informacje prawne

Warunkiem skorzystania z usługi jest posiadanie lub otwarcie konta firmowego. Szczegółowe warunki i opłaty związane z kontem określone są w Tabeli Opłat i Prowizji za Czynności i Usługi Bankowe dla Klientów Instytucjonalnych oraz w Regulaminie konta dla klientów instytucjonalnych „Konto Biznes”.
Usługi w zakresie świadczenia przetwarzania płatności dokonywanych przy użyciu karty, wykonywania usług związanych z kartami w tym za pomocą terminali Elavon Financial Services Designated Activity Company (Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością o Wyznaczonym Przedmiocie Działalności) Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 17, 02-515 Warszawa, zarejestrowany w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 287836, numer REGON 300649197, NIP 2090000825, kapitał zakładowy Elavon Financial Services Designated Activity Company 6.400.001,00 euro. Elavon Financial Services DAC prowadzi działalność gospodarczą pod nazwą Elavon Merchant Services i podlega nadzorowi Centralnego Banku Irlandii. Stan prawny na dzień 26.04.2018 r. Materiał ma charakter informacyjny.

Program Polska Bezgotówkowa przeznaczony jest dla przedsiębiorców, którzy zawnioskują o przynajmniej jeden terminal płatniczy z dofinansowaniem. Aktualny opis oraz warunki programu dostępne są na stronie www.credit-agricole.pl oraz w dokumencie Program Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego. Usługi w zakresie świadczenia przetwarzania płatności dokonywanych przy użyciu karty, wykonywania usług związanych z kartami w tym za pomocą terminali, dostarczania narzędzi monitorowania sprzedaży oraz wsparcia technicznego świadczy Elavon Financial Services Designated Activity Company (Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością o Wyznaczonym Przedmiocie Działalności) Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 17, 02-515 Warszawa, zarejestrowany w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 287836, numer REGON 300649197, NIP 2090000825, kapitał zakładowy Elavon Financial Services Designated Activity Company 6.400.001,00 euro. Elavon Financial Services DAC prowadzi działalność gospodarczą pod nazwą Elavon Merchant Services i podlega nadzorowi Centralnego Banku Irlandii. Szczegółowe warunki i opłaty związane z kontem określone są w Tabeli Opłat i Prowizji za Czynności i Usługi Bankowe dla Klientów Instytucjonalnych oraz w Regulaminie konta dla klientów instytucjonalnych „Konto Biznes”. Stan prawny na dzień 26.04.2018 r. Materiał ma charakter informacyjny.

Dokumenty

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia