Swobodny dostęp do pieniędzy i płatności on-line

Swobodny dostęp do pieniędzy i płatności on-line

Karta Visa Business Debit wydawana do Konta AGRICOLE umożliwia Ci dostęp do pieniędzy związanych z prowadzoną działalnością rolniczą. Możesz nią płacić w ponad 41 mln punktów handlowo-usługowych na całym świecie. Możesz też wypłacać gotówkę z bankomatów. A jeśli zechcesz, kartą zapłacisz także za zakupy w Internecie.

Bankomaty w Polsce za 0 zł

Bankomaty w Polsce za 0 zł

Wypłaty gotówki (PLN) ze wszystkich bankomatów w Polsce są darmowe. Ale niewielkie sumy, dzięki usłudze Visa Cash back, możesz też wypłacać podczas zakupów w oznaczonych sklepach.

Brak opłaty miesięcznej za kartę przy aktywnym korzystaniu z karty

Brak opłaty miesięcznej za kartę przy aktywnym korzystaniu z karty

Jeśli w ciągu miesiąca kalendarzowego na Twoim rachunku zostaną zaksięgowane transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę minimum 500 zł, miesięczna opłata za kartę nie zostanie pobrana.

Bezpieczeństwo Twoich pieniędzy

Bezpieczeństwo Twoich pieniędzy

Karta Visa Business Debit wyposażona jest w CHIP, zapewniający bezpieczne jej użytkowanie. Ponadto, w przypadku utraty karty i jej zastrzeżenia - Bank przyjmuje na siebie odpowiedzialność za jej nieuprawnione użycie. Jeśli masz uruchomioną usługę Serwis tekstowy CA24 - na bieżąco będziesz otrzymywać potwierdzenia wykonanych transakcji.

Wygodne płatności zbliżeniowe

Korzystaj z najwygodniejszej formy płatności, dzięki technologii Visa payWave. Przy zakupach o wartości do 50 zł nie musisz podawać numeru PIN. Wystarczy, że na chwilę zbliżysz kartę do czytnika. Płatności powyżej 50 zł możesz dokonać również zbliżeniowo, po podaniu numeru PIN.

0 zł za zmianę PINu

Nie możesz zapamiętać numeru PIN? Obawiasz się, że ktoś mógł poznać Twój PIN? Zmień go bez żadnych dodatkowych opłat w wybranych bankomatach.

Szczegóły

Opłaty i regulaminy

© 2024 Credit Agricole Bank Polska S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Menu o banku