10% udziału własnego w kredycie na gospodarstwo rolne

10% udziału własnego

Wkład własny to tylko 10% wartości inwestycji, a maksymalna kwota kredytu może wynieść 5 mln zł.

Na zakup gruntów rolnych i finansowanie nieruchomości w kredycie na gospodarstwo rolne

Na zakup gruntów rolnych i finansowanie nieruchomości

Kredyt możesz przeznaczyć na zakup użytków rolnych oraz zabudowanych nieruchomości rolnych, a także na budowę, modernizację, remont budynków i budowli, będących elementami gospodarstwa rolnego.
Refinansujemy również poniesione przez Ciebie, w ciągu ostatnich 6 miesięcy przed złożeniem wniosku, nakłady inwestycyjne. Masz już kredyt inwestycyjny w innym banku? Możesz przenieść go do nas, jeśli spłacasz go regularnie dłużej niż 6 miesięcy.

Niskie koszty kredytu w kredycie na gospodarstwo rolne

Niskie koszty kredytu

Wniosek rozpatrujemy bezpłatnie, a prowizja od udzielonego kredytu wynosi zaledwie 2%. Atrakcyjne oprocentowanie Kredytu inwestycyjnego zależy od stopy zmiennej, opartej na wskaźniku WIBOR 3M plus marża Banku w skali roku.

Przyjazne zasady spłaty w kredycie na gospodarstwo rolne

Przyjazne zasady spłaty

Harmonogram spłat rat dopasowujemy do terminów uzyskiwania przez Ciebie przychodów. Spłatę rat możemy rozłożyć nawet na 20 lat, a spłatę kapitału odroczyć nawet na 2 lata.

Kto może ubiegać się o kredyt?

Jeśli prowadzisz działalność rolniczą lub wytwórczą w rolnictwie od minimum 12 miesięcy i jesteś właścicielem lub dzierżawcą ziemi, ten kredyt jest właśnie dla Ciebie. Kredyt możesz otrzymać także, jeżeli do tej pory nie korzystałeś z naszych produktów, wystarczy że otworzysz u nas odpowiedni pakiet Konta Biznes.

Szczegóły

Potrzebne dokumenty

Gospodarstwa rolne:

  • Dokument tożsamości
  • Nakaz płatniczy z Urzędu Gminy dotyczący podatku rolnego

Działalność gospodarcza:

  • Dokumenty tożsamości osób reprezentujących firmę
  • Dokumenty rejestrowe działalności gospodarczej
  • Dokumenty finansowe (w zależności od formy prowadzonej działalności)

Ponadto, wymagane są również dokumenty związane z przedmiotem finansowania. O szczegóły zapytaj Doradcę.

Opłaty i regulaminy

Informacje prawne

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,89 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 200 500,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 292 062,94 zł, oprocentowanie zmienne 9,46%, całkowity koszt kredytu 91 562,94 (w tym: prowizja 1 383,45 zł, odsetki 90 179,49 zł), 100 miesięcznych rat równych w wysokości po 2 925,63 zł. Kalkulację przygotowaliśmy 19.01.2024 na reprezentatywnym przykładzie dla kredytu konsumenckiego do 255 550 zł.

Okres kredytowania i maksymalna kwota kredytu zależą od oceny zdolności kredytowej. Szczegóły oferty, informacje o oprocentowaniu oraz opłaty i prowizje wskazane są w regulaminie, tabeli oprocentowania i tabeli opłat i prowizji. Materiał ma charakter informacyjny.

W razie zawarcia umowy kredytowej ze zmienną stopą procentową istnieje ryzyko zmiany tej stopy, w tym jej podwyższenia, co może spowodować zwiększenie zobowiązania należnego do spłaty.
Wysokość maksymalnej kwoty kredytu zostanie wyliczona po zbadaniu zdolności kredytowej, przy czym nie może przekroczyć 80% wartości inwestycji rolnej. Warunkiem udzielenia kredytu jest posiadanie bądź otwarcie w Banku rachunku bieżącego Konto Biznes. Materiał ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 K.c.

© 2024 Credit Agricole Bank Polska S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Menu o banku