Oferta specjalna, kapitalizacja kwartalna - Rachunek Oszczędzam - lojalni zyskują

Oferta specjalna, kapitalizacja kwartalna

Zyskaj oprocentowanie dodatkowe w ramach promocji „Podwyższone oprocentowanie w ofercie specjalnej na Rachunku Oszczędzam”. Aby uzyskać wyższe oprocentowanie, zasilaj swoje Konto AGRICOLE regularnym, comiesięcznym wpływem w wysokości minimum 10.000 zł oraz odkładaj przynajmniej 1000 zł miesięcznie na Rachunku Oszczędzam z kwartalną kapitalizacją odsetek Jeśli spełniasz oba warunki przez trzy miesiące, Twoje oprocentowanie środków zgromadzonych na Rachunku Oszczędzam zwiększamy automatycznie.

Szczegóły w:

Zarządzanie Rachunkiem przez Internet, telefon i w placówce - Rachunek Oszczędzam - lojalni zyskują

Zarządzanie Rachunkiem przez Internet, telefon i w placówce

W dogodny dla siebie sposób - przez telefon, Internet lub odwiedzając placówkę Banku - możesz otworzyć Rachunek Oszczędzam, ustalić jego nazwę własną, zasilać go kolejnymi wpłatami.

Wypłaty bez szkody dla odsetek - Rachunek Oszczędzam - lojalni zyskują

Wypłaty bez szkody dla odsetek

Możesz wypłacić całość lub część środków, nie tracąc zgromadzonych już odsetek. Pierwsza wypłata w każdym miesiącu jest bezpłatna.

0 zł za prowadzenie Rachunku Oszczędzam - Rachunek Oszczędzam - lojalni zyskują

0 zł za prowadzenie Rachunku Oszczędzam

Rachunek oszczędnościowy zawsze prowadzimy dla Ciebie bezpłatnie.

Swoboda zarządzania odsetkami

Sam decydujesz, czy odsetki od zgromadzonych środków będą dopisywane do rachunku bieżącego, czy do Rachunku Oszczędzam. Pamiętaj, że dopisanie odsetek do Rachunku Oszczędzam zwiększa kapitał, który pracuje na Twój zysk.

Komfort automatycznego oszczędzania

Ustaw zlecenie automatycznego zasilania Rachunku Oszczędzam z Twojego konta i bądź spokojny o regularne przelewy na rachunek oszczędnościowy. Ta opcja nic nie kosztuje – nie pobieramy od niej żadnych prowizji. Minimalna kwota automatycznego przelewu wynosi 50 zł.

Rachunek do Twojego Konta AGRICOLE

Rachunek Oszczędzam działa w ramach Twojego Konta AGRICOLE . Możesz go otworzyć w dowolnej chwili, nawet przez Internet.

Bezpieczeństwo w ramach Bankowego Funduszu Gwarancyjnego

Credit Agricole Bank Polska S.A. uczestniczy w obowiązkowym systemie gwarantowania środków pieniężnych zgromadzonych na rachunkach bankowych lub należnych z tytułu wierzytelności potwierdzonych wystawionymi przez Bank dokumentami. Od 30 grudnia 2010r. Bankowy Fundusz Gwarancyjny zapewnia wypłatę środków zgromadzonych w banku przez jednego deponenta do równowartości w złotych 100.000 EURO. Środki te podlegają 100% gwarancji. W przypadku środków na rachunkach wspólnych (np. współmałżonków) limit gwarancji 100.000 EURO dotyczy każdego ze współposiadaczy rachunku.

Szczegóły

Oprocentowanie

Rachunek Oszczędzam z kwartalną kapitalizacją odsetek

Rodzaj oferty Oprocentowanie zmienne
Stopa bazowa + marża Oprocentowanie obowiązujące od 1.05.2024 r.
Oferta "Rachunek Oszczędzam - lojalni zyskują" 1WIBOR 1M + (- 4,5%) + 0,3%1,65%

1 Warunki oferty określa regulamin "Rachunek Oszczędzam - lojalni zyskują"

Oprocentowanie zmienne jest wyliczane jako suma stopy bazowej oraz marży, przy czym marża jest wartością ujemną. Zasady wyliczenia stopy bazowej określono w Regulaminie konta dla klientów instytucjonalnych Konto Biznes. Stopa bazowa WIBOR 1M na dzień 25.04.2024 r.: 5,85%.

Kalkulator oszczędności »

Dokumenty związane z Rachunkiem Oszczędzam

Pytania i odpowiedzi

Czym różni się stopa stała od zmiennej?

stopa stała - gwarantuje stałe oprocentowanie przez cały okres trwania lokaty;
stopa zmienna - w okresie trwania lokaty może ulec zmianie wysokość oprocentowania, która jest uzależniona od sytuacji na rynku międzybankowym, tzn. że oprocentowanie może być zarówno wyższe lub niższe.Czy przekazanie odsetek z Rachunku Oszczędzam na konto osobiste/firmowe jest traktowane jako przelew?

Automatyczny przelew odsetek z Rachunku Oszczędzam nie jest traktowany jak przelew (wypłata).


Czy do założenia Rachunku Oszczędzam potrzebne jest posiadanie konta AGRICOLE?

Tak, Rachunek Oszczędzam jest otwierany bezpłatnie w ramach konta podstawowego.

© 2024 Credit Agricole Bank Polska S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Menu o banku