Credit Agricole zaprasza na Forum Rynku Spożywczego i Handlu

Które z pandemicznych trendów zostaną z nami na dłużej? Jaki będzie wpływ podatków na rozwój branży alkoholowej? Zmiany trendów konsumenckich a rynek mięsa - rewolucja czy ewolucja? Co skłania konsumentów do sięgania po roślinne produkty? Na te i wiele innych tematów dyskutować będą uczestnicy Forum Rynku Spożywczego i Handlu. Głównym sponsorem wydarzenia jest bank Credit Agricole.

Forum Rynku Spożywczego i Handlu to największa konferencja poświęcona sektorowi spożywczemu i handlowemu w Polsce. Co roku w debatach biorą udział przedstawiciele kluczowych firm z tego sektora oraz z branży HoReCa: producenci, przetwórcy, dystrybutorzy, handlowcy, restauratorzy a także decydenci z otoczenia administracyjnego i analitycy. W tym roku impreza odbędzie się stacjonarnie 8 i 9 listopada, w Hotelu Sheraton, w Warszawie.

- Będziemy rozmawiać m.in. o żywności w świecie VUCA, o cyfrowej transformacji branży FMCG, o produktach skrojonych na miarę postcovidowych czasów, a także o nowej przyszłości handlu - zachęca Edyta Kochlewska, redaktor naczelna redaktor naczelna portalu Dlahandlu.pl.

W bogatym, dwudniowym programie imprezy przewidziane są dwa dni paneli, spotkań i dyskusji, 16 sesji tematycznych, a także rozmowy jeden na jeden. W debatach weźmie udział blisko 100 prelegentów. Jednym z nich będzie Jakub Olipra, starszy ekonomista Credit Agricole specjalizujący się w sektorze rolno-spożywczym, laureat czołowych miejsc w konkursie dziennika „Rzeczpospolita” na najcelniejsze prognozy cen surowców rolnych. Ekspert podzieli się swoją wiedzą podczas debaty pt. „Eksportowa swoboda a polskie sukcesy. Pandemia okazją dla przygotowanych”.

Bank Credit Agricole jest strategicznym partnerem wydarzenia. - Udział w Forum Rynku Spożywczego i Handlu to dla nas wyjątkowa szansa na zaznaczenie swojej roli jako eksperta w sektorze rolno-spożywczym. Jako instytucja zaufania publicznego wspieramy naszych klientów z tego sektora w tym trudnym czasie pandemii nie tylko kompleksową obsługą finansową, ale również celną analizą i prognozami dotyczącymi głównych trendów i perspektyw rozwoju branży - podkreśla Łukasz Walat, dyrektor Biura Rozwoju i Promocji Biznesu z Pionu Klientów Korporacyjnych Credit Agricole.

W trakcie Forum ogłoszeni zostaną także laureaci konkursów: Dobry Produkt 2021, Food and Retail Star 2021 oraz Nagroda Rynku Spożywczego.

Transmisje debat będzie można śledzić m.in. na portalach: portalspozywczy.pl, dlahandlu.pl, horecatrends.pl oraz, po wcześniejszej rejestracji, na stronie frsih.pl.

Obsługa bieżąca

Otwórz konto w aplikacji CA24 Mobile

Wybierz sklep właściwy dla Twojego urządzenia lub zeskanuj kod QR

Aplikacja na platformę Google PlayAplikacja na platformę App StoreAplikacja na platformę App Gallery
Kod QR do pobrania aplikacji Credit Agricole