Credit Agricole był po raz kolejny partnerem strategicznym konferencji Coface Country Risk. XI edycja konferencji pt. „Jak bezpiecznie ryzykować w biznesie. Wzrost eksportu i rozwój innowacyjności.”, poświęcona ryzykom w międzynarodowych i krajowych transakcjach handlowych oraz wspieraniu bezpiecznego rozwoju i eksportu polskich przedsiębiorstw, odbyła się 21 kwietnia 2016 w Warszawie.

Konferencje co roku gromadzą 300-400 przedstawicieli polskich firm. Skierowane są do członków zarządów, właścicieli, dyrektorów finansowych, menedżerów działów oceny ryzyka, kontrolingu, księgowości, eksportu oraz podejmujących decyzje w zakresie ochrony lub finansowania należności.

W gronie prelegentów są zarówno przedstawiciele świata ekonomii, jak i biznesu. Ekonomistów i analityków łączy rzeczowe podejście do prezentowania obrazu gospodarki, zaś zaproszonych przedsiębiorców pasja do prowadzenia biznesu.

W tym roku, z Grupy Crédit Agricole podczas konferencji wystąpili: Jakub Borowski, główny ekonomista Credit Agricole Bank Polska, oraz Dariusz Kowalczyk, ekonomista z Crédit Agricole Corporate and Investment Bank w Hongkongu.

Wspierając to wydarzenie bank Credit Agricole pragnie pomóc przedsiębiorcom w podejmowaniu właściwych decyzji biznesowych, w szczególności tych dotyczących międzynarodowej ekspansji i poszukiwania nowych zagranicznych rynków zbytu.

Więcej informacji o tym wydarzeniu

© 2022 Credit Agricole Bank Polska S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Menu o banku