Bank Credit Agricole został wyróżniony Orderem Finansowym w ramach plebiscytu organizowanego przez "Home & Market", najstarszy magazyn gospodarczy w Polsce. Celem tego plebiscytu było wyłonienie najlepszych produktów oferowanych przez instytucje finansowe, które w 2012 roku cieszyły się największym uznaniem Klientów.

Redakcja miesięcznika, w kategorii "Bankowość Transakcyjna", wyróżniła obsługę operacji gotówkowych Klientów Korporacyjnych Banku Credit Agricole. Przyznając Order Finansowy kapituła brała pod uwagę przyjazne Klientowi rozwiązania produktowe, sprawny proces obsługi oraz dostosowanie oferty do zmieniających się warunków rynkowych.

Obsługę operacji gotówkowych Klientów Korporacyjnych Banku Credit Agricole wyróżniono za kompleksową funkcjonalność dostosowaną do potrzeb wymagającego Klienta. Przewagą Banku Credit Agricole jest ilość placówek dedykowanych do obsługi operacji gotówkowych. Można w nich dokonywać zarówno wpłat jak i wypłat gotówkowych. W zakresie wpłat gotówkowych Klienci mają do dyspozycji dedykowane placówki bankowe oraz Centra Obsługi Gotówkowej współpracujących z Bankiem firm, wyspecjalizowanych w Cash Processingu i konwoju wartości pieniężnych. Środki pieniężne w bezpiecznych kopertach odebrane od Klienta w godzinach wieczornych są dostępne na rachunku najpóźniej następnego dnia roboczego w godzinach przedpołudniowych. W zakresie wypłat gotówkowych Bank oferuje możliwość upoważnienia przez Klienta dowolnej osoby do odebrania wypłaty awizowanej lub wypłaty na upoważnienie. Działa ono on-line i odebranie środków odbywa się na podstawie wskazanego w upoważnieniu dokumentu tożsamości. Ponadto Bank Credit Agricole oferuje nowy produkt - wypłaty zamknięte (zasilenia) - mający na celu szybkie i sprawne dostarczenie zamówionego nawet 1 dzień wcześniej bilonu do hipermarketów oraz sklepów.

Order Finansowy Home & Market 2012 dla Klientów Korporacyjnych Banku Credit Agricole

© 2024 Credit Agricole Bank Polska S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Menu o banku