Oferta produktów oszczędnościowych dla Klientów Agrobiznesowych

RACHUNEK OSZCZĘDZAM W PLN

Daje Ci możliwość pomnażania zgromadzonych na rachunku pieniędzy, jednocześnie zapewnia pełną swobodę wpłat i wypłat, bez utraty odsetek.

LOKATA - LOJALNI ZYSKUJĄ

Możesz ją założyć, jeśli masz comiesięczne regularne wpływy na swoje Konto Agricole w wysokości minimum 10 000 zł. Lokata umożliwi Ci ulokowanie środków od 1 000 zł do 50 000 zł na oprocentowanie wyższe o 0,20% w stosunku do oferty standardowej.

LOKATY W OFERCIE NA NOWE ŚRODKI

To lokaty z oprocentowaniem stałym. Minimalna wysokość lokaty wynosi 1 000 zł, a maksymalna 100 000 zł. Możesz założyć maksymalnie jedną taką lokatę na dany okres.

Aktualnie na lokatach zakładanych w Ofercie na nowe środki, możesz zyskać 1,7% na lokacie 6-miesięcznej, 1,7% na 9-miesięcznej, 1,8% na rocznej, 1,85% na 2-letniej i 2,30% na lokacie zakładanej na 3 lata.

LOKATY W OFERCIE MOBILNEJ

To lokaty w PLN z oprocentowaniem stałym, które możesz założyć jeśli korzystasz z aplikacji CA24 Mobile. Oprocentowanie lokaty jest podwyższone w stosunku do oferty standardowej.

Aktualnie oferujemy oprocentowanie na poziomie 1,7% w przypadku lokat zakładanych na okres 9 miesięcy i 1,8% w przypadku lokat zakładanych na okres 12 miesięcy.

LOKATA DYNAMICZNA W PLN

To 12-miesięczna lokata, na której oprocentowanie rośnie z każdym miesiącem. Lokatę taką możesz otworzyć już od 1 000 zł, a jej oprocentowanie jest zmienne i wzrasta z miesiąca na miesiąc, czyli: im dłużej będziesz oszczędzać, tym więcej możesz zyskać.

Podane stawki oprocentowania obowiązują od 1.09.2019 r.

Oferta banku

Twoja opinia
 
Nowy wygląd strony www