Oferta produktów oszczędnościowych dla Klientów Agrobiznesowych

RACHUNEK OSZCZĘDZAM W PLN

Daje Ci możliwość pomnażania zgromadzonych na rachunku pieniędzy, jednocześnie zapewnia pełną swobodę wpłat i wypłat, bez utraty odsetek.

LOKATA - LOJALNI ZYSKUJĄ

Możesz ją założyć, jeśli masz comiesięczne regularne wpływy na swoje Konto Agricole w wysokości minimum 10 000 zł. Lokata umożliwi Ci ulokowanie środków od 1 000 zł do 50 000 zł na oprocentowanie wyższe o 0,20% w stosunku do oferty standardowej.

LOKATY W OFERCIE MOBILNEJ

To lokaty w PLN z oprocentowaniem stałym, które możesz założyć jeśli korzystasz z aplikacji CA24 Mobile. Oprocentowanie lokaty jest podwyższone w stosunku do oferty standardowej.

Aktualnie oferujemy oprocentowanie na poziomie 0,15% w przypadku lokat zakładanych na 6 miesięcy, 0,20% dla lokat na okres 9 miesięcy, 0,20% w przypadku lokat na okres 12 miesięcy, 0,25% w przypadku lokaty na 2 lata i 0,35% na lokacie 3-letniej.

LOKATA DYNAMICZNA W PLN

To 12-miesięczna lokata, na której oprocentowanie rośnie z każdym miesiącem. Lokatę taką możesz otworzyć już od 1 000 zł, a jej oprocentowanie jest zmienne i wzrasta z miesiąca na miesiąc, czyli: im dłużej będziesz oszczędzać, tym więcej możesz zyskać.

Podane stawki oprocentowania obowiązują od 1.07.2020 r.

Oferta banku

Twoja opinia
 
Nowy wygląd strony www