Kariera

Zapraszamy do Credit Agricole Bank Polska S.A.

Crédit Agricole jest liderem na rynku bankowości detalicznej we Francji oraz jednym z największych banków uniwersalnych w Europie. Grupa prowadzi działalność w ponad 50 krajach świata i jest jednym z dziesięciu największych uczestników międzynarodowego rynku bankowego. Na rynku istnieje od ponad 100 lat. Dla 51 milionów klientów jest wiodącym partnerem, wspierającym ich w realizacji planów we wszystkich obszarach bankowości detalicznej oraz specjalizowanych liniach biznesowych (m.in.: private bankingu, zarządzaniu aktywami, leasingu i factoringu oraz bankowości inwestycyjnej i korporacyjnej). Grupa zatrudnia 150 000 pracowników na całym świecie.

Strategia na najbliższe lata zakłada wprowadzenie Credit Agricole Bank Polska S.A. (przed zmianą nazwy - LUKAS Bank SA) do grona najlepszych banków uniwersalnych w kraju przy zachowaniu pozycji lidera w consumer finance.
W Polsce istniejemy od ponad 23 lat, zatrudniamy około 5700 pracowników, którzy wspólnie realizują nasze zobowiązania wobec klientów: wiarygodność, profesjonalizm, przyjazność i dostępność.

Na przestrzeni ostatnich lat Credit Agricole Bank Polska S.A. zdobył wiele nagród i wyróżnień (po szczegóły zapraszamy do rubryki Nagrody ).

Z przyjemnością informujemy, że w 2011 roku zostaliśmy laureatem nagrody - ODPOWIEDZIALNY PRACODAWCA - LIDER HR 2011.

Celem tego ogólnopolskiego program z obszaru human resources (HR) jest upowszechniane oraz propagowanie właściwych wzorców, modeli i strategii działań w zakresie polityki personalnej oraz strategii integracji spraw personalnych ze sprawami biznesowymi. Nagrodę przyznaje Kapituła magazynu Strefa Biznesu (dodatek do Dziennika Gazeta Prawna).

Bank otrzymał tytuł Odpowiedzialny Pracodawca 2011 za:

  • rozbudowany system szkoleń
  • projekt "Dzielmy się wiedzą"
  • własną platformę e-learningową
  • stwarzanie możliwości awansu wewnętrznego
  • rozbudowany system motywacyjny
  • wspieranie działań charytatywnych, promowanie postaw proekologicznych, podejmowanie działań edukacji finansowej w szkołach

Ponadto Nasz bank znalazł się w rankingu TOP 100 Idealny Pracodawca 2013. Ranking został stworzony na podstawie opinii studentów.

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowinkami w Credit Agricole Bank Polska S.A., zapraszamy na profil na Facebook.
Kariera w Crédit Agricole