HR I SZKOLENIA

To praca z ludźmi, dla ludzi i o ludziach.
Jako zespół dotrzymujemy kroku naszym partnerom biznesowym, by dostarczać rozwiązań rekrutacyjnych, kadrowych, rozwojowych i budujących zaangażowanie naszych pracowników. Dzięki temu wspieramy efektywne funkcjonowanie biznesu i realizację strategicznych celów banku.


Dołącz do nas i rozwijaj z nami swoje pasje i umiejętności

 • Program powerON - jest odpowiedzią na poszukiwanie przez naszych pracowników równowagi między życiem zawodowym a prywatnym. Jego działania są różnorodne, ale mają jeden cel - zwiększyć naszą energię, by efektywniej realizować zadania.
 • Dzielmy się wiedzą - program, który od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem naszych pracowników. Jego ideą jest łączenie potrzeby zgłębiania specjalistycznej wiedzy bankowej z pasją osób, które chcą dzielić się swoim doświadczeniem.
 • Badania ERI - dzięki badaniu zaangażowania nasi pracownicy mogą wyrazić swoją opinię, które obszary działania banku są dla nich ważne, a które wymagają zmian.
 • Ambitne projekty - chcemy rozwijać się i korzystać z nowoczesnych technologii i dostępnych rozwiązań, które pozwalają zoptymalizować procesy, zwiększyć wydajność i jakość pracy. Zrobotyzowaliśmy obszar związany z obsługą e-zwolnień lekarskich oraz wystawianiem pracownikom zaświadczeń o wynagrodzeniu. Wdrożyliśmy platformę dla pracowników, która umożliwia między innymi: elektroniczne przesyłanie i akceptację wniosków urlopowych. Korzystamy także z platform umożliwiających pracownikom samodzielne administrowanie pakietem dostępnych świadczeń.
 • MOVE&CO - rozwijamy i inspirujemy naszych managerów bo MOVE&CO to Managment, Opportunities, Values, Engagement & Connect, Cooperate, Co-develop, Communicate.

Nasze zespoły

 • HR Business Partnering

  Wspieramy menadżerów w rekrutacji pracowników i budowaniu ich zaangażowania oraz dostarczamy pracownikom rozwiązań z obszaru miękkiego HR.

 • Budowanie marki pracodawcy

  Odpowiadamy za wiarygodny obraz naszego banku jako pracodawcy wśród potencjalnych kandydatów. Możesz nas spotkać na targach pracy i uczelniach w całej Polsce, organizujemy również dni otwarte w naszej centrali. Dla naszych pracowników prowadzimy działania wspierające work life balance i rozwój ich pasji. Możesz śledzić nasze działania na bieżąco poprzez LinkedIN i GoldenLine.

 • Szkolenia

  Organizujemy i rozwijamy ofertę szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych w obszarze tzw. „szkoleń miękkich”, menadżerskich oraz know-how dla wszystkich pracowników banku.

 • E-learning

  Rozwijamy kursy e-learningowe, niezastąpione wszędzie tam, gdzie bardziej niż kontakt z trenerem liczy się przekazywana wiedza i możliwości realizacji szkolenia w dogodnym czasie. E-learning nie pozwala się nudzić. Nieodzowne w każdym kursie ćwiczenia utrwalają wiedzę, a końcowe testy i egzaminy pozwalają się sprawdzić.

 • Obsługa kadrowo-płacowa

  Odpowiadamy za realizację polityki personalnej banku. Na co dzień wspieramy pracowników i menedżerów w zakresie wszelkich zagadnień z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. W ramach bieżącego serwisu pracowniczego przygotowujemy również dokumenty dla pracowników oraz dbamy o terminowe naliczanie wynagrodzeń i innych świadczeń związanych z pracą.

 • Controlling personalny

  Zapewniamy informacje i analizy niezbędne do podejmowania strategicznych decyzji dotyczących poziomu płac i benefitów w firmie. Odpowiadamy za pozyskanie informacji oraz przygotowywanie benchmarków i analiz.

 • Strategiczne inicjatywy HR

  Misją naszego zespołu jest aktywny dialog z pracownikami. Poznanie ich perspektywy pracy w banku, aby zarządzić tymi doświadczeniami i zadbać o ich atrakcyjność. Nasze kompleksowe, długoterminowe i strategiczne działania podejmujemy m.in. w obszarze budowania kultury organizacyjnej, w której mamy wpływ na wynik i jesteśmy dumni z naszych osiągnięć.

 • Tłumaczenia

  Zapewniamy sprawną komunikację pomiędzy polskimi a zagranicznymi pracownikami i partnerami Credit Agricole Bank Polska, niezbędną do podejmowania kluczowych decyzji oraz innych, koniecznych do bieżącego funkcjonowania firmy. W ramach swej działalności realizujemy zlecenia w zakresie tłumaczeń pisemnych i ustnych.

 • Bezpieczeństwo i Higiena Pracy

  Pełnimy funkcję doradczą i kontrolną w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy w banku w celu ochrony zdrowia i życia pracowników.

Gdzie pracujemy

Nasze biuro mieści się w nowoczesnym kompleksie Business Garden Wrocław.

 • Nasza przestrzeń biurowa została zaprojektowana z myślą o codziennych aktywnościach. Dzięki zastosowanym w niej rozwiązaniom, takim jak ABW - koncepcja Activity-Based Working, lepiej wykorzystujemy czas spędzany w pracy, a współpraca jest wygodniejsza.

 • Atrakcyjna lokalizacja pozwala pracownikom na bezpośredni dojazd z różnych stron Wrocławia - komunikacją miejską (autobusem i tramwajem) oraz pociągiem.

 • Dzięki licznym miejscom do regeneracji, takim jak ogród, czy boiska do gier zespołowych, łatwiej nam się lepiej poznać. W środku biura nie brakuje też chillout i game roomów oraz nap roomu, czyli "pokoju drzemki" :)

 • W pobliżu kampusu znajdują się liczne udogodnienia takie jak sklepy, kino, klub fitness, pralnia, przedszkola i żłobki.

Szukasz pracy w banku Credit Agricole?

zobacz wszystkie oferty