PROCES REKRUTACJI

Dowiedz się więcej o tym, jak rekrutujemy:


 • Przeprowadzamy badania Candidates Experience, by doskonalić nasz proces rekrutacji.
  Dzięki temu coraz lepiej znamy potrzeby kandydatów i możemy skutecznie na nie odpowiadać. Na tej podstawie zmieniliśmy między innymi format naszych ogłoszeń rekrutacyjnych.
 • Działamy w terenie - spotkacie nas na targach pracy i uczelniach w całej Polsce.
  Jesteśmy obecni zarówno na dużych wydarzeniach takich jak Career Expo czy Absolvent Talent Days, jak i odwiedzamy targi uczelniane. Takie spotkania to idealna okazja, aby poznać swojego przyszłego pracodawcę.
 • Prowadzimy rekrutację w przyjaznej i otwartej atmosferze, dbamy o kontakt z kandydatami w trakcie całego procesu rekrutacyjnego.
  Podczas rozmów spotkasz się z przedstawicielem zespołu rekrutacji, poznasz również swojego przyszłego menedżera.

Proces rekrutacji

 • Analizujemy Twoją aplikację i sprawdzamy, czy Twój profil odpowiada potrzebom na danym stanowisku.

 • Przy niektórych rekrutacjach zapraszamy Cię do udziału w dodatkowych testach (np. z pracy z Excelem) lub Assessment Center.

 • Zapraszamy Cię na rozmowę z naszym rekruterem i/lub Twoim przyszłym menedżerem.

 • Jeśli pozytywnie przejdziesz proces rekrutacji, spotkamy się w biurze i rozpoczniemy tzw. onboarding :)

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę się dowiedzieć, czy interesująca mnie oferta pracy jest nadal aktualna?

Wszystkie aktualne oferty pracy publikujemy na naszej stronie WWW w zakładce "Oferty pracy" . Jeśli interesujące Cię ogłoszenie znajduje się na liście wakatów, oznacza to, że proces rekrutacji nadal trwa.

Wysłałem już swoją aplikację, jak długo będę czekać na odpowiedź?

W procesie rekrutacji zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami. Etap selekcji aplikacji trwa zazwyczaj około 2 tygodni - po tym okresie następuje kontakt z wyselekcjonowanymi kandydatami.

Jak długo trwa proces rekrutacji?

To zależy od wielu czynników, między innymi od liczby etapów danej rekrutacji czy liczby kandydatów.

Czy mogę aplikować na więcej niż jedno stanowisko?

Możesz aplikować jednocześnie na klika stanowisk. Warto zastanowić się, na których stanowiskach zależy Ci najbardziej. Pracownicy naszego zespołu rekrutacji rozpatrzą Twoją kandydaturę pod kątem każdego z nich.

Jak są rozpatrywane aplikacje spontaniczne, tzn. wysłane bez wskazania konkretnego stanowiska?

W pierwszej kolejności rozpatrujemy zgłoszenia przesłane na konkretne stanowisko. Jeśli aplikujesz online ze stron www.credit-agricole.pl, warto zaznaczyć w formularzu interesujący Cię obszar pracy. Zwiększysz w ten sposób szanse na szybkie włączenie Twojej kandydatury do rekrutacji.

Czy Credit Agricole Bank Polska S.A. współpracuje z osobami prowadzącymi własną działalność gospodarczą czy zatrudnia tylko na podstawie umowy o pracę?

Współpracujemy również z osobami prowadzącymi własną działalność gospodarczą. Jedną z możliwości jest otwarcie placówki partnerskiej banku Credit Agricole. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę www.credit-agricole.pl/partnerzy-biznesowi

Czy Credit Agricole Bank Polska S.A. zatrudnia osoby bez wykształcenia ekonomicznego?

Oferujemy różnorodne stanowiska pracy i w wielu przypadkach kierunek wykształcenia nie jest głównym kryterium selekcji. Preferowany przez nas kierunek i poziom wykształcenia kandydatów wskazujemy w ogłoszeniach rekrutacyjnych.

Czy Credit Agricole Bank Polska S.A. organizuje praktyki i staże?

Organizujemy praktyki i staże w różnych obszarach centrali banku oraz całoroczne praktyki w placówkach bankowych na terenie całej Polski. Szczegóły naszej oferty w tym zakresie znajdziesz tutaj: "Programy dla studentów i absolwentów"

Czy pracownicy centrali pracują tylko we Wrocławiu?

Nasi pracownicy pracują w Centrali we Wrocławiu Jak również w naszej siedzibie w Warszawie oraz w placówkach i Centrach Korporacyjnych na terenie całej Polski.

Czy mogę przynieść swoje CV do placówki bankowej?

Tak, jeśli interesuje Cię praca w konkretnym oddziale, możesz również przynieść swoje CV i przekazać je dyrektorowi placówki.

Czy bank przechowuje moje dane osobowe po zakończeniu rekrutacji?

Dane osobowe kandydatów przechowywane są przez okres nie dłuższy niż 3 lata od daty zakończenia procesu rekrutacji. Możemy ponownie się z Tobą skontaktować, jeśli wyraziłeś zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych. W każdej chwili masz wgląd do swoich danych, możesz je usunąć czy ograniczyć ich przetwarzanie. Wszystkie szczegóły dotyczące przechowywania danych osobowych (RODO) znajdziesz tutaj.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Skontaktuj się z nami