Poznaj nas

Grupa Crédit Agricole jest jedną z największych grup finansowych w Europie i na świecie, a bank Credit Agricole należy do wiodących banków w Polsce w zakresie kompleksowego oferowania produktów finansowych i ubezpieczeniowych.


 • Jest nas ponad 4800!
  Już ponad 4800 osób pracuje w Credit Agricole Bank Polska S.A. Znajdziecie nas w centrali we Wrocławiu i Warszawie, w Centrach Korporacyjnych w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu i Krakowie, a nasi doradcy wspierają klientów w ponad 350 placówkach w całej Polsce.
 • Łączymy 4 pokolenia
  Jesteśmy różnorodni – pracują u nas przedstawiciele czterech pokoleń (Baby Boomers, X, Y, Z). Każdego dnia współpracujemy i wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.
 • Ponad 25 lat na polskim rynku usług finansowych
  Pod obecną nazwą działamy od 2011 roku, ale nasza historia sięga znacznie głębiej. W latach 90-tych funkcjonowaliśmy jako Bank Świętokrzyski, a od 2001 roku, po wejściu do Polski Grupy Crédit Agricole– jako znany wielu z Was Lukas Bank.
 • Czerpiemy siłę z Grupy: 51 milionów klientów w 47 krajach, 140 tysięcy pracowników
  Grupa Crédit Agricole, której częścią jesteśmy, funkcjonuje nieprzerwanie od XIX wieku. Dziś to numer 1 w Europie w bancassurance i zarządzaniu aktywami. Na całym świecie jest nas już ponad 140 tysięcy osób, które wspierają klientów w 47 krajach.


Misja

Jesteśmy ekspertem w finansach i ubezpieczeniach, tworzymy Cały bank dla Ciebie, bo nam zależy.Wizja

Chcemy być najbardziej zorientowanym na ludzi bankiem w Polsce i zapewniać klientom najwyższy poziom satysfakcji.Strategia

Rozwój rentownej bankowości uniwersalnej poprzez aktywne relacje z klientami oraz systematyczny wzrost finansowania ich potrzeb.media

Poznaj naszych pracowników

Monika

Senior Business Project Manager
Departament Zarządzania Zmianą i Cyfryzacją

Credit Agricole to przede wszystkim inspirująca atmosfera i świetni ludzie, z którymi współpracuję. Business Change Management Department (obecnie nowa nazwa: Pion Zarządzania Zmianą i Cyfryzacją) – zmienność i sposobność angażowania się w różnorodne projekty. Tutaj mogę się rozwijać i nieustannie podejmować wyzwania, które weryfikują moją wiedzę i umiejętności na wielu polach równocześnie.

Arkadiusz

Starszy Menadżer Rachunku
Departament Bankowości Korporacyjnej

Praca w Grupie Crédit Agricole oferuje mi szansę szybkiego rozwoju zawodowego w międzynarodowym otoczeniu biznesowym, a współpraca z ekspertami z różnych dziedzin, jednocześnie świetnymi kolegami, to ogromna przyjemność. Mam możliwość ciągłego poszerzania swojej wiedzy. Szczególnie cenię sobie wsparcie przełożonych w realizacji moich długookresowych planów zawodowych.

Sylwia

Manager ds. Jakości i Efektywności Procesów
Departament Wsparcia Back Office

W swoim obszarze najbardziej lubię różnorodność, to, że jeden dzień nie jest podobny do drugiego. Każdego dnia czekają mnie nowe wyzwania. Cenię sobie kontakt z ludźmi, możliwość udzielenia wsparcia, pomocy w sprawach organizacyjnych, które ułatwiają im codzienną pracę. W pracy spędzamy często więcej czasu niż w domu, dlatego dla mnie ważna jest przyjazna atmosfera, która panuje w Pionie Back Office.

Justyna

Starszy Doradca Klienta Agrobiznesowego
Departament Małych i Średnich Przedsiębiorstw Oraz Agrobiznesu

Stanowisko Doradcy Klienta Agrobiznesowego (DKA) jest unikalne z punktu widzenia charakteru codziennej pracy. Model pracy DKA znacznie różni się od pracy Doradcy w Placówce Bankowej. Jestem doradcą mobilnym, moje spotkania sprzedażowe odbywają się w gospodarstwie rolnym.
W pracy na moim stanowisku najbardziej cenię swobodę działania. To ode mnie zależy w jaki sposób realizuję stawiane przede mną cele, co pozwala to na urozmaicanie działań oraz kreatywne podejście zarówno do codziennej pracy jak i pojawiających się problemów.
Drugim, ważnym aspektem jest praca z tą właśnie grupą docelową. Rolnicy podczas spotkań, bardzo chętnie opowiadają o swojej codziennej pracy. Dla mnie takie rozmowy to wartość dodana, gdyż pozwala mi na poszerzanie swojej wiedzy związanej z branżą rolniczą.

Wojciech

Specjalista ds. Obsługi Kart Kredytowych
Departament Płatności i Kart

Swoje życie zawodowe planowałem rozpocząć w branży bankowej i tak też uczyniłem. W pracy w Pionie Back Office satysfakcję sprawia mi możliwość współpracy z instytucjami zewnętrznymi oraz klientami w zakresie rzetelnej, terminowej realizacji ich wniosków i zleceń, zgodnie z ich oczekiwaniami. Niezwykle cenna jest dla mnie również praca w zespole składającym się z ludzi przyjaznych i życzliwych, dzielących się swoim doświadczeniem i zawsze w razie potrzeby służących mi swoją pomocą. W Credit Agricole Bank Polska S.A. codziennie mam możliwość działania w dobrej atmosferze panującej wewnątrz całej organizacji.

Zobacz gdzie pracujemy

 • Nasza główna siedziba znajduje się w kompleksie Business Garden Wrocław, ul. Legnicka 48 bud. C-D

 • We Wrocławiu pracujemy również w budynku Quattro Forum i przy Legnickiej 36.

 • Centrala Bankowości Korporacyjnej mieści się w Business Garden w Warszawie przy ulicy Żwirki i Wigury 18a.

 • Dodatkowo mamy Centra Korporacyjne w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu i Krakowie i ponad 350 placówek na terenie całej Polski.

Sprawdź gdzie nas znajdziesz