Aktualne oferty pracy

Grupa Crédit Agricole to jeden z największych liderów
finansowych w europie

98,6 mld ‎€ Kapitału własnego
> 100 Lat doświadczeń
Specjalistyczne linie biznesowe
> 138 tys. Pracowników
50 Krajów

Kilka wydarzeń z historii banku w polsce

Otrzymaliśmy tytuł Perły Polskiej Gospodarki 2018 – Grudzień 2018

Credit Agricole otrzymał certyfikat zaliczający go do grona Pereł Polskiej Gospodarki w kategorii sektor finansowy. Kapituła konkursu uhonorowała nas za konsekwentną realizację polityki i strategii przedsiębiorstwa oraz pozycję lidera wśród najbardziej dynamicznych i najbardziej efektywnych przedsiębiorstw w Polsce.

Dostaliśmy Srebrnego i Brązowego Spinacza - Grudzień 2018

Credit Agricole otrzymało Srebrnego i Brązowego Spinacza w najważniejszym branżowym konkursie public relations w Polsce. Doceniona została nasza kampania informacyjna i antykryzysowa w programie Copernicus.

Nasze Contact Center od 5 lat na podium – listopad 2018

Po raz kolejny jesteśmy w TOP 3 bankowych Contact Center w Polsce. Uplasowaliśmy się na 3. miejscu w najbardziej prestiżowym i kompleksowym badaniu infolinii bankowych w Polsce przeprowadzonym przez Instytut Badawczy ARC Rynek i Opinia.

MIXX Awards 2018 – otrzymaliśmy dwa srebra i brąz! - listopad 2018

Otrzymaliśmy 3 nagrody w jednym z najważniejszych polskich konkursów marketingowych.
SREBRO – w kategorii Brand Awareness and Positioning, za wiosenną kampanię Konta dla Ciebie.
SREBRO – w kategorii Cross Media Integration również za wiosenną kampanię Konta dla Ciebie.
BRĄZ – w kategorii Innovation, za naszego Telebota.

Kreatura 2018 – mamy trzy prestiżowe nagrody! – listopad 2018

Dostaliśmy trzy nagrody za kreację do kampanii z Dawidem Podsiadło „Kreatura 2018”. Otrzymaliśmy nagrodę specjalną w kategorii FILM-VIDEO W INTERNECIE, czyli nasze prerolle. Kreaturę za całą kampanię „Uważny bank” i Konto dla Ciebie, w kategorii KAMPANIA oraz wyróżnienie w kategorii film – video w internecie.

Jesteśmy laureatem nagrody CESSIO 2018 - listopad 2018

Podczas VI edycja Lauru CESSIO nasz bank zdobył II nagrodę CESSIO w kategorii Sektor Bankowy. To najbardziej prestiżowe wyróżnienie w dziedzinie zarządzania wierzytelnościami, przyznawane w głosowaniu firm zrzeszonych w KPF.

Nasi ekonomiści najlepsi w rankingu Reutersa! – Sierpień 2018

Zespół naszych ekonomistów: Jakub Borowski (główny ekonomista) oraz Jakub Olipra i Krystian Jaworski, zajął 1.miejsce w rankingu prognoz wskaźników makroekonomicznych prowadzonym przez agencję informacyjną Reuters.

Pre-rolle z Dawidem i TeleBot wyróżnione w konkursie Golden Arrow! - czerwiec 2018

Zdobyliśmy dwa wyróżnienia w prestiżowym konkursie branży marketingowej Golden Arrow 2018. Docenione zostały innowacyjne rozwiązania zastosowane w kampanii Konta dla Ciebie z udziałem Dawida Podsiadło oraz nasz TeleBot.

System ratalny z Konsumenckim Liderem Jakości - czerwiec 2018

Oferowany przez nas kredyt ratalny został wyróżniony złotym godłem Konsumenckiego Lidera Jakości. Naszym kluczem do sukcesu jest wsłuchiwanie się w potrzeby klientów i przygotowywanie najlepiej dopasowanych ofert.

FocusEconomics Analyst Forecast Awards – czerwiec 2018

Zespół ekonomistów Credit Agricole otrzymał nagrodę Top Forecasters. Analitycy znaleźli się na trzecim miejscu wśród najlepszych prognostów makroekonomicznych i rynkowych dotyczących Polski. Zajęli także pierwsze miejsce w kategorii najlepszych prognostów kursu EUR/PLN.

Crédit Agricole w TOP 10 na świecie – maj 2018

Crédit Agricole znalazło się pośród 10 największych światowych banków pod względem wartości aktywów, w rankingu S&P Global Market Intelligence.

Jesteśmy bankiem najchętniej polecanym przez Klientów! – luty 2018

Wg najnowszego badania Millward Brown za cały 2017 rok, jesteśmy liderem rynkowym pod względem wskaźnika rekomendacji klienckich (CRI).

Przyjazny Bank Newsweeka 2017, wrzesień 2017

Credit Agricole w rankingu „Przyjazny Bank Newsweeka 2017” zajął II miejsce w kategorii „bankowość hipoteczna”. Bank doceniono m.in. za sprawność zdalnej obsługi wniosków o przyznanie kredytu hipotecznego oraz wysoką jakość obsługi klienta...

Credit Agricole Raty Złotym Liderem Jakości 2017, sierpień 2017

System ratalny Banku Credit Agricole został wyróżniony przez konsumentów Złotym Liderem Jakości 2017. Laur przyznawany jest na podstawie badań konsumenckich w ramach programu organizowanego przez redakcję Strefy Gospodarki, dodatku do Dziennika Gazety Prawnej.

Ponownie najlepsi w rekomendacjach Klientów!, maj 2017

Bank Credit Agricole zajął 1. miejsce w badaniu Millward Brown pod względem rekomendacji Klientów. Agencja badawcza Millward Brown zapytała Klientów banków w Polsce, czy poleciliby swój bank swoim znajomym lub rodzinie. Credit Agricole jest w czołówce tego rankingu od początku 2016 roku.

Wyróżniono nas w Rankingu Odpowiedzialnych Firm, maj 2017

Bank Credit Agricole zajął 6. miejsce w XI Rankingu Odpowiedzialnych Firm na poziomie kryształowym, a więc wśród aktywnych i dojrzałych firm w zakresie CSR.

Jesteśmy na 9-tym miejscu w konkursie „Złoty Bankier”, kwiecień 2017

Puls Biznesu oraz Bankier.pl po raz ósmy przyznały nagrody „Złotego Bankiera” dla najlepszych banków w Polsce. Credit Agricole Bank Polska zajął 9. miejsce.

Wyróżniono 10 praktyk CSR naszego banku, marzec 2017

Forum Odpowiedzialnego Biznesu ogłosiło raport „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2016. Dobre praktyki”, w którym zostało docenionych aż 10 praktyk CSR Credit Agricole Bank Polska.

Brązowy Dudek za segregację dokumentów, marzec 2017

Bank Credit Agricole po raz drugi został wyróżniony certyfikatem Brązowego Dudka za udział w programie CSR – Ekoaktywni.com.

XIV edycja badania infolinii bankowych, grudzień 2016

W XIV edycji prestiżowego i kompleksowego badania infolinii bankowych w Polsce, przeprowadzanym przez niezależny Instytut Badawczy ARC Rynek i Opinia, Contact Center Credit Agricole Bank Polska zajęło 3. miejsce.

Laur dla Credit Agricole, listopad 2016

Credit Agricole Bank Polska zdobył 1. miejsce w CESSIO 2016. Jest to wyróżnienie roku za najlepiej zrealizowany przetarg na sprzedaż portfela wierzytelności.

Nasze dobre praktyki potwierdzone, wrzesień 2016

Credit Agricole Bank Polska został nagrodzony certyfikatem potwierdzającym spełnienie międzynarodowych, antykorupcyjnych standardów bezpieczeństwa

Crédit Agricole wśród najstabilniejszych banków świata, sierpień 2016

Grupa Crédit Agricole znalazła się na 2. miejscu w Europie i na 11. miejscu na świecie pod względem najstabilniejszych środków własnych, w rankingu The Banker.

Contact Center CABP nr 1 w Polsce, czerwiec 2016

Credit Agricole Bank Polska zdobył 1. miejsce w XIII edycji badania jakości obsługi klienta realizowanego przez Instytut Badawczy ARC Rynek i Opinia.

Wyróżnienie "Marka Wysokiej reputacji", maj 2016

Bank Credit Agricole otrzymał tytuł Marki Wysokiej Reputacji Premium Brand 2016. Nagrodę przyznano na podstawie wyników badania reputacji, które zostało przeprowadzone w kwietniu br. przez Dom Badawczy Maison na ogólnopolskim panelu badawczym Ariadna.

Wyróżnienie "Portfel Wprost", czerwiec 2015

Bank Credit Agricole otrzymał wyróżnienie "Portfel Wprost" w kategorii "kredyt dla klienta za ofertę kredytów hipotecznych".

Godło "Teraz Polska", czerwiec 2014

Obsługa operacji gotówkowych oraz Cash Management dla klientów korporacyjnych banku Credit Agricole otrzymały godło "Teraz Polska".

Nagroda "Order finansowy", marzec 2014

Bank Credit Agricole otrzymał wyróżnienie "Portfel Wprost" w kategorii "kredyt dla klienta za ofertę kredytów hipotecznych".

Finansowa Marka Roku 2014, luty 2014

Credit Agricole Bank Polska został wyróżniony przez redakcję Gazety Finansowej prestiżowym tytułem Finansowej Marki Roku 2014 w kategorii "Bank".

Zwycięstwo w konkursie Liderów Świata Bankowości, kwiecień 2013

Autorska kampania edukacyjna banku Credit Agricole - "Bank z klasą" - zwyciężyła w Konkursie Liderów Świata Bankowości w kategorii Corporate Social Responsibility.

Srebrne Godło Najwyższej Jakości 2012, październik 2012

Pakiet bankowych produktów korporacyjnych Bankowości Transakcyjnej i Finansowania Handlu oraz system bankowości elektronicznej Firm@Bank" banku Credit Agricole otrzymał "Srebrne Godło Najwyższej Jakości 2012".

Tytuł Superbrands Polska, maj 2012

Credit Agricole Bank Polska SA otrzymał tytuł Superbrands Polska 2012, przyznawany najsilniejszym markom konsumenckim. Tytuł ten otrzymaliśmy za osiągnięcia 2011 roku za kampanię wizerunkową z Juliette Binoche oraz kampanie produktowe: 1 Konto, oszczędności oraz kredyt gotówkowy.

Credit Agricole BP firmą przyjazną Małym i Średnim Przedsiębiorcom, maj 2012

Godło "Firma przyjazna MPS 2012" przyznaje Związek Przedsiębiorców i Pracodawców na podstawie badania rynkowego. Ocenia w nim marki i firmy w czterech wymiarach: wizerunek, produkt, dostosowanie, referencje.

Gdzie nas znajdziesz?

Centrala

Siedziba główna

Pl. Orląt Lwowskich 1

Wrocław

Bankowość korporacyjna

ul. Żwirki i Wigury 18 a

Warszawa

Dołącz do nas

Sprawdź oferty pracy