Konto PROSTOoszczędzające PLUS

OTWÓRZ KONTO I ODBIERZ NAWET 1000 ZŁ PREMII

Otwórz
konto

Konto osobiste

Skorzystaj z promocji konta osobistego w Banku Credit Agricole i zyskaj łącznie nawet 1000 zł. Sprawdź jakie to proste.

Sprawdź szczegóły

0 zł za prowadzenie konta

Pozbądź się kosztów prowadzenia konta. Wystarczy, że zapewnisz comiesięczne wpływy na rachunek w wysokości 1500 zł. Jeśli masz mniej niż 30 lat, wystarczy 1000 zł miesięcznych wpływów, by utrzymanie konta było dla Ciebie darmowe.

0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce

Niezależnie od tego, gdzie jesteś, wypłaty gotówki z bankomatów w całym kraju są dla Ciebie bezpłatne.

0 zł prowizji za przelewy internetowe

Wszystkie przelewy internetowe za zakupy i usługi wykonujesz bezpłatnie.

Unikalna usługa "CAsaver"

Nie masz czasu lub motywacji, by odkładać pieniądze? Teraz Twoje konto oszczędza dla Ciebie! Wydatki, za które płacisz kartą płatniczą, zaokrąglamy w górę – Ty sam ustalasz, do jakiej kwoty: 0,50 zł, 1 zł czy 5 zł. Środki z każdego takiego zaokrąglenia trafiają na rachunek oszczędnościowy prowadzony w ramach Twojego konta. Dowiedz się więcej

Wygodny dostęp do konta przez Internet i telefon

Nasze serwisy: telefoniczny i internetowy są dostępne dla Ciebie przez 7 dni w tygodniu. Doradcy serwisu telefonicznego CA24 przez 24h na dobę są do dyspozycji naszych Klientów.

Dedykowana karta płatnicza MasterCard

Do konta otrzymujesz nowoczesną kartę zbliżeniową MasterCard Debit Standard. Z jej pomocą możesz dokonywać płatności w punktach handlowo-usługowych oznaczonych logo MasterCard, a także wypłacać gotówkę z bankomatów. ( Dowiedz się więcej )

Proste płatności w sklepach internetowych

Przelewy internetowe CA Przelew Online to najwygodniejsza forma płatności za zakupy internetowe, na przykład w sklepach i na aukcjach internetowych. Wszystkie dane i kwotę transakcji system uzupełnia automatycznie – Ty jedynie zatwierdzasz przelew, a odbiorca otrzymuje wiadomość o wpłacie.

Ubezpieczenie wspierające Ciebie i Twoją rodzinę

Zakładając konto PROSTOoszczędzające PLUS, możesz skorzystać z MULTIPAKIETu , który składa się z 3 pakietów ubezpieczeń. Są to: Pakiet Pomoc Techniczna na usterki i awarie w domu, Pakiet Pomoc Medyczna na problemy zdrowotne oraz Pakiet Bezpieczna Kieszeń – ochrona przed drobnymi kradzieżami. Dla posiadaczy kont osobistych przygotowaliśmy także osobny Pakiet Życie z ubezpieczeniem na życie oraz możliwością dodatkowej ochrony na wypadek poważnego zachorowania oraz hospitalizacji.

Do konta polecamy

Indywidualna Linia Kredytowa Kredyt w Twoim koncie osobistym Nawet do 50 000 zł limitu kredytowego Przejrzyste zasady kredytu Limit kredytowy bez zaświadczenia o dochodach
Rachunek Oszczędzam - oferta standardowa Oprocentowanie zmienne 1,00 % - kapitalizacja kwartalna Dowolna kwota i termin wpłat Wypłaty bez szkody dla odsetek Zarządzanie Rachunkiem Oszczędzam przez Internet, telefon i w placówce

Szczegóły

Opłaty i regulaminy

© 2013 Credit Agricole Bank Polska S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Oferta Banku Menu