Aktualne oferty pracy

Dołącz do zespołu Banku Credit Agricole

  • 5 000 Pracowników
  • Centrala Banku we Wrocławiu
  • 440 placówek w całej Polsce
Sprawdź oferty pracy

Poznaj obszary i odkryj swoje miejsce w Banku Credit Agricole

IT
Contact
Center
Back
Office
Bankowość
korporacyjna
Ryzyko
kredytowe
Finanse
Wsparcie
sprzedaży
Sprzedaż
i Własny biznes
w CA
Audyt /
Zarządzanie ryzykiem i kontrola
Marketing,
Komunikacja i CSR
HR
i Szkolenia
Obszar
Compliance
i Prawny
Usługi
Generalne
Odzyskiwanie
należności
Programy dla
studentów i absolwentów

5 najważniejszych powodów, dla których warto u nas pracować

1
Stabilność

Oferujemy stabilną pracę zarówno dla osób z doświadczeniem zawodowym, jak i dla rozpoczynających pracę zawodową. Możemy rozwijać się w ramach swojej ścieżki specjalistycznej lub przechodzić między obszarami. Rekrutacje wewnętrzne umożliwiają rozwój na wiele lat - zarówno w Banku Polska, jak i w całej Grupie CA.

2
Zespołowość

Lubimy pracować zespołowo. Nasi menedżerowie dbają o budowanie mocnych, dopasowanych do zadań zespołów i o przyjazną atmosferę. Po pracy… też chętnie spędzamy czas razem :)

3
Benefity

Korzystamy z licznych benefitów i przywilejów, które ułatwiają nam życie.
Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenia, szkolenia, produkty bankowe - to oferta, z której korzystamy na co dzień.

Karta Multisport
Prywatna opieka
medyczna
Szkolenia i coaching
4
Dobre miejsce do rozwoju

Rozwijamy się pod okiem profesjonalistów. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły. Wdrażamy ciekawe projekty. Dzielimy się wiedzą w programie szkoleń wewnętrznych "Dzielmy się Wiedzą" prowadzonych przez Ekspertów z różnych departamentów naszego banku.

5
Bank z możliwościami

Jesteśmy firmą z dużym potencjałem rynkowym. Od wielu lat z sukcesem budujemy pozycję banku uniwersalnego, rozwijając nowe linie biznesowe. Jesteśmy doceniani za wysokie standardy obsługi, profesjonalne produkty oraz etykę prowadzenia biznesu. Stoi za nami ponad 100 lat tradycji Grupy Credit Agricole.

Jesteśmy jednym z największych banków uniwersalnych w Europie.

Od ponad 100 lat świadczymy zintegrowane usługi bankowe. Działamy "prosto i z sensem" - jako Bank i jako pracodawca.

Poznaj nas lepiej

Zobacz co u nas słychać

12 - 13 MAJA 2016

Nasi Eksperci jako prelegenci na konferencjach branżowych!

W dniach 12 - 13 maja 2016 w Warszawie odbyła się konferencja SCRUM Days, na której jednym z prelegentów i trenerów prowadzących warsztaty była Renata z Zespołu Szkoleń. Renata poprowadziła warsztat pt. "Evolution or Revolution? Why Transformation Efforts Fail" . Warsztat skierowany był do Scrum Masterów i menadżerów IT.
MARZEC - KWIECIEŃ 2016

Wiosenna edycja targów pracy za nami!

W marcu i kwietniu uczestniczyliśmy w targach pracy Absolvent Talent Days, Career Expo oraz na Politechnice Wrocławskiej i Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Opowiadaliśmy o możliwościach odbycia praktyk, staży oraz pracy w Banku. Oprócz tego nasi eksperci wygłosili kilka wykładów merytorycznych.
4-15 KWIETNIA 2016

Bank Credit Agricole na Drogowskazach Kariery

W kwietniu po raz pierwszy weźmiemy udział w Drogowskazach Kariery - projekcie koordynowanym przez NZS. W ramach tego projektu na uczelniach w całej Polsce organizowane są warsztaty, wykłady i panele dyskusyjne. Nasi eksperci poprowadzą zajęcia z social media, data miningu oraz rozmowy rekrutacyjnej na UE oraz Politechnice we Wrocławiu.
14 LIPCA 2015

Za nami dzień CA

Dzień CA to lokalne akcje promocyjne w sieci sprzedaży, w których pracownicy z Centrali wspierają swoich kolegów z placówek w nawiązywaniu relacji z klientami. Podczas tegorocznego Dnia banku Credit Agricole 168 pracowników z Centrali oraz 16 pracowników z innych spółek Grupy: Amundi, CALIE/CATU i zewnętrznego Contact Center odwiedziło 179 placówek bankowych CA w całej Polsce. Był to czas nie tylko na poznanie specyfiki pracy kolegów z sieci sprzedaży, ale i na integrację.
20 i 21 CZERWCA 2015

Weekend Absolwenta

20 i 21 czerwca 2015 uczestniczyliśmy w Weekendzie Absolwenta organizowanym przez Kuźnię Kadr VII przy Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Podczas wydarzenia absolwenci wzięli udział w warsztatach prowadzonych przez wykładowców akademickich i ekspertów z różnych branż. Pracownicy naszego banku podzieli się swoją wiedzą na sześciu warsztatach.
16 LIPCA 2015

Nasz Zespół Szkoleń nagrodzony tytułem "HR Dream Team 2015"

Zespół Szkoleń z Departamentu Rekrutacji i Rozwoju został nagrodzony w konkursie Grupy Pracuj.pl za program "Dzielmy się wiedzą”. W ramach konkursu nasz projekt konkurował z 42 projektami zgłoszonymi przez inny firmy. W nagrodę nasze koleżanki wygrały warsztaty z prezentacji z Tomaszem Kamelem! Gratulacje dziewczyny :)

Dołącz do nas

Sprawdź oferty pracy