Bałtycka
Odyseja

2020

Poznaj naszą akcję z 2020 r. Sprzątaliśmy polskie plaże, zwracając szczególną uwagę na problem z plastikiem i mówiliśmy o tym, jak ważne jest dbanie o środowisko.

Więcej o akcji

Bałtycka Odyseja to 500 km marsz po polskim wybrzeżu, od Świnoujścia do Piasków na Mierzei Wiślanej, połączony ze sprzątaniem plaż. Przez 10 miesięcy, w wybrany weekend, wolontariusze przemierzali 50 km w ramach jednego z 10 etapów akcji i zbierali porzucone przez ludzi lub wyrzucone przez morze odpady. Przedsięwzięcie było częścią kampanii edukacyjnej #mniejplastiku, realizowanej przez bank Credit Agricole i spółkę leasingową EFL. W akcję zaangażowany był także ekolog Dominik Dobrowolski.

Działaj

z nami!

Włącz się w nasze akcje i razem zróbmy coś dla Ziemi. Kliknij w poniższy przycisk, by regularnie otrzymywać najświeższe informacje o proekologicznych działaniach Credit Agricole.

Zapisz się na newsletter

Aktualności

Bałtycka Odyseja najlepszą akcją ekologiczną w Polsce

Akcja "Bałtycka Odyseja" wygrała plebiscyt "Eko-Inspiracja" na najlepszą ekologiczną inicjatywę 2020 r. w Polsce w kategorii "Partnerstwo".

Czytaj dalej >04.03.2021

Górska Odyseja - każdy może chronić środowisko!

Drugi etap Górskiej Odysei poświęcony był edukacji ekologicznej i problemowi plastikowych jednorazówek. Uczestniczy przeszli trasę z Komańczy do Dukli w Beskidzie Niskim.

Czytaj dalej >24.02.2021

Górska Odyseja 1 - przez Bieszczady po pas w śniegu

Pierwszy etap Górskiej Odysei: 70 km wzdłuż Głównego Szlaku Beskidzkiego przez Bieszczady do granicy z Beskidem Niskim.

Czytaj dalej >25.01.2021
Więcej aktualności >
Karta
Postaw na kartę

z ekotworzywa

Poznaj nowość Credit Agricole – pierwszą kartę z ekotworzywa. Bądź eko i dołącz do akcji #mniejplastiku!

Zerwij

z plastikiem

Poznaj kilka prostych zasad, dzięki którym ograniczysz zużycie plastiku. Zacznij od małych zmian, które mogą przynieść wiele dobrego planecie.

CreditAgricole
Ekologiczne zaangażowanie Credit Agricole

Społeczna odpowiedzialność biznesu jest wpisana w nasze DNA. W naszej strategii biznesowej stawiamy na ekologiczne i społeczne zaangażowanie na co dzień. Sprawdź szczegóły.