Bałtycka
Odyseja

2020

Poznaj naszą akcję z 2020 r. Sprzątaliśmy polskie plaże, zwracając szczególną uwagę na problem z plastikiem i mówiliśmy o tym, jak ważne jest dbanie o środowisko.

Więcej o akcji

Bałtycka Odyseja to 500 km marsz po polskim wybrzeżu, od Świnoujścia do Piasków na Mierzei Wiślanej, połączony ze sprzątaniem plaż. Przez 10 miesięcy, w wybrany weekend, wolontariusze przemierzali 50 km w ramach jednego z 10 etapów akcji i zbierali porzucone przez ludzi lub wyrzucone przez morze odpady. Przedsięwzięcie było częścią kampanii edukacyjnej #mniejplastiku, realizowanej przez bank Credit Agricole i spółkę leasingową EFL. W akcję zaangażowany był także ekolog Dominik Dobrowolski.

Działaj

z nami!

Włącz się w nasze akcje i razem zróbmy coś dla Ziemi. Kliknij w poniższy przycisk, by regularnie otrzymywać informacje o plastiku i proekologicznych działaniach Credit Agricole.

Zapisz się na newsletter

Aktualności

Górska Odyseja pożegnała Beskidy

Ponad 30 worków ze śmieciami zebrali wolontariusze i wolontariuszki idąc w minioną sobotę szlakiem ze Szczyrku na Klimoczk...

Czytaj dalej >14.06.2021

Dołącz do Górskiej Odysei i posprzątaj Szczyrk

W najbliższy weekend mamy kolejną okazję dołączenia do Górskiej Odysei - wyjątkowej akcji ekologicznej organizowanej przez bank Credit Agricole wspólnie ze spółką leasingową EFL...

Czytaj dalej >08.06.2021

Beskidy posprzątane. Górska Odyseja na półmetku

Już połowę 700-kilometrowej trasy przemaszerowali uczestnicy akcji Górska Odyseja. Podczas piątego etapu zdobyli Babią Górę i posprzątali brzegi Soły w Węgierskiej Górce...

Czytaj dalej >20.05.2021
Więcej aktualności >
Karta
Postaw na kartę

z ekotworzywa

Poznaj nowość Credit Agricole – pierwszą kartę z ekotworzywa. Bądź eko i dołącz do akcji #mniejplastiku!

Zerwij

z plastikiem

Poznaj kilka prostych zasad, dzięki którym ograniczysz zużycie plastiku. Zacznij od małych zmian, które mogą przynieść wiele dobrego planecie.

CreditAgricole
Ekologiczne zaangażowanie Credit Agricole

Społeczna odpowiedzialność biznesu jest wpisana w nasze DNA. W naszej strategii biznesowej stawiamy na ekologiczne i społeczne zaangażowanie na co dzień. Sprawdź szczegóły.