Górska
Odyseja

2021

Weź udział w wyjątkowej akcji edukacyjno-ekologicznej. Przyłącz się do marszu górskimi szlakami połączonego ze sprzątaniem plastikowych odpadów.

fot. Anna Podkaminer-Lewandowska

Więcej o akcji

Górska Odyseja to 700 km wyprawa przez Karpaty i Sudety, od Ustrzyk Górnych do Świeradowa Zdrój. Od stycznia 2021 r. w wybrany weekend, co miesiąc grupa wolontariuszy – do której możesz dołączyć – pokona ok. 70 km w ramach jednego z 10 etapów Górskiej Odysei. Akcja połączona jest ze sprzątaniem szlaków i ma zwrócić uwagę na problem zaśmiecania gór i lasów plastikowymi odpadami. Jest częścią kampanii edukacyjnej #mniejplastiku, realizowanej przez bank Credit Agricole i spółkę leasingową EFL. Górska Odyseja została objęta patronatem przez Generalną Dyrekcję Lasów Państwowych i Program Czysta Polska. Zaangażowany jest w nią także ekolog Dominik Dobrowolski.

Czekamy na Ciebie!

To nic nie
kosztuje

Udział w każdej akcji jest darmowy. To, co możesz zrobić dla planety – bezcenne!

Dołącz,
kiedy chcesz

W każdą z naszych inicjatyw możesz włączyć się na dowolnym etapie. Nigdy nie jest za późno, by zacząć działać!

Podaj
dalej

Podziel się informacjami o naszych akcjach z rodziną i znajomymi. Wspólnie spędzicie czas, robiąc coś dobrego.

Działaj

z nami!

Włącz się w nasze akcje i razem zróbmy coś dla Ziemi. Kliknij w poniższy przycisk, by regularnie otrzymywać informacje o plastiku i proekologicznych działaniach Credit Agricole.

Zapisz się na newsletter

Aktualności

Górska Odyseja na rowerach, w kajaku i pieszo

Lipcowa, letnia pogoda, sprzyja wędrówkom i przygodom. To najlepsza okazja, żeby wziąć udział w 7. etapie Górskiej Odysei...

Czytaj dalej >07.07.2021

Górska Odyseja pożegnała Beskidy

Ponad 30 worków ze śmieciami zebrali wolontariusze i wolontariuszki idąc w minioną sobotę szlakiem ze Szczyrku na Klimoczk...

Czytaj dalej >14.06.2021

Dołącz do Górskiej Odysei i posprzątaj Szczyrk

W najbliższy weekend mamy kolejną okazję dołączenia do Górskiej Odysei - wyjątkowej akcji ekologicznej organizowanej przez bank Credit Agricole wspólnie ze spółką leasingową EFL...

Czytaj dalej >08.06.2021
Więcej aktualności >
Karta
Postaw na kartę

z ekotworzywa

Poznaj nowość Credit Agricole – pierwszą kartę z ekotworzywa. Bądź eko i dołącz do akcji #mniejplastiku!

Zerwij

z plastikiem

Poznaj kilka prostych zasad, dzięki którym ograniczysz zużycie plastiku. Zacznij od małych zmian, które mogą przynieść wiele dobrego planecie.

CreditAgricole
Ekologiczne zaangażowanie Credit Agricole

Społeczna odpowiedzialność biznesu jest wpisana w nasze DNA. W naszej strategii biznesowej stawiamy na ekologiczne i społeczne zaangażowanie na co dzień. Sprawdź szczegóły.