Zgubienie karty
(koszt wg stawki operatora) +48 71 354 90 09
Aktualności

Do 2400 zł premii za otwarcie Konta Biznes w Credit Agricole

Nawet do 2400 zł premii może otrzymać przedsiębiorca, który zdecyduje się na otwarcie Konta Biznes w Credit Agricole. W nowej ofercie promocyjnej bank podwyższa premie o 20 proc. i zachęca nowych klientów do otwierania rachunków przez aplikację mobilną.

Konta Biznes w banku Credit Agricole to rodzina trzech rachunków firmowych dostosowanych do potrzeb przedsiębiorców. Konto Solista Biznes przeznaczone jest przede wszystkim dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, natomiast konta Sonata Biznes i Symfonia Biznes przeznaczone są dla małych i średnich firm. Wszystkie pakiety Konta Biznes wyposażone są w szereg udogodnień ułatwiających zarządzanie finansami: nowoczesny e-bank, aplikację mobilną CA24 Mobile do zarządzania kontem firmowym, płatnościami, oszczędnościami i kredytami, a także płatności mobilne Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay i Swatch Pay.

Klienci, którzy do 30 czerwca zdecydują się na założenie rachunku wraz z kartą płatniczą oraz dostępem do serwisów CA24 (CA24 eBank, CA24 Mobile), mogą skorzystać ze specjalnej oferty i zyskać nawet 2400 zł premii na swoje konto. W ramach promocji bank oferuje: 1) zwolnienie z opłaty za prowadzenie rachunku bieżącego na 12 miesięcy; 2) zwolnienie z opłaty za przelewy Elixir (w tym do ZUS/US oraz Split Payment) zlecone w CA24 eBank i CA24 Mobile przez 12 miesięcy; 3) możliwość otrzymania następujących premii:

- Jesteśmy bankiem, który skupia się na potrzebach swoich klientów i stale dostarcza im nowych korzyści. Oferta, którą proponujemy od stycznia należy do najbardziej atrakcyjnych na rynku i jestem przekonany, że przyciągnie uwagę wielu przedsiębiorców - mówi Marcin Jagodziński, dyrektor Departamentu Zarządzania Segmentami, Daily Banking oraz Produktami Oszczędnościowymi w Credit Agricole.

Przez aplikację mobilną CA24 Otwórz Konto Biznes rachunek mogą otworzyć przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą oraz rolnicy indywidualni, którzy posiadają aktualne dane w bazach rejestrowych CEIDG i GUS. Do uruchomienia konta wystarczy smartfon z aparatem fotograficznym, dowód osobisty i połączenie z Internetem. Bank wykorzystuje technologię umożliwiającą potwierdzenie tożsamości użytkownika za pomocą biometrii twarzy oraz weryfikację autentyczności dowodu osobistego.

- Możliwość otwarcia konta biznesowego zdalnie, bez obowiązku wizyty w oddziale, to odpowiedź na potrzeby naszych klientów. To także korzystanie z możliwości, jakie daje świetnie rozwijający się rynek nowych technologii. Biometria, którą stosujemy, nie tylko przyśpiesza procesy, ale jednocześnie zapewnia bezpieczeństwo dostępu do naszych usług - mówi Anna Grechowicz-Dorosz, dyrektor Departamentu Rozwoju MŚP i Agrobiznesu w banku Credit Agricole.

Klienci firmowi, którzy założą Konto Biznes, od pierwszego dnia współpracy z bankiem mogą liczyć także na propozycje finansowania swojej działalności. Bank oferuje na przykład Zielony Kredyt Inwestycyjny z obniżoną marżą, okresem kredytowania do 15 lat i kwotą do 10 mln zł. Dzięki niemu można sfinansować m.in. zakup lub budowę energooszczędnych budynków, zakup i wymianę maszyn i urządzeń na energooszczędne lub na instalację odnawialnych źródeł energii.